2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط یچی بگم گوش کن یراغ عطاری نرو ک داقون میشی من کپسول فرشته پارسال خوردم پونزده کیلو جاق شدم ب چ خوشگلی مامانم هی قسم میدادنخورمیخوردم دکزاسیپروتوشه بعدامسال سنک صفراگرفتم نابودشدم عمل کردم اصلااثلااینکارو نکن چربیم گرفتم تازه .رژیم دکترکرماتپنیم گرفتم جاق میشدم ول کردم لاغر

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
فقط یچی بگم گوش کن یراغ عطاری نرو ک داقون میشی من کپسول فرشته پارسال خوردم پونزده کیلو جاق شدم ب چ خ ...

نه من دوست دارم با خوراک چاق شم مثلا سیب زمینی و تخم مرغ و ....

لطفا دعام کنید برسم به عشق دلم من خیلی دوسش دارم 🥺
فقط یچی بگم گوش کن یراغ عطاری نرو ک داقون میشی من کپسول فرشته پارسال خوردم پونزده کیلو جاق شدم ب چ خ ...

دقیقا، کپسول فرشته خیلی بدههههه، اصن استفاده نکنید

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
2740

من خودم با خوراک و اینجور چیزا چاق نمیشم، خیلیم سخت چاق میشم، این مولتی ب نظرم خوب اومد چیز بدی هم تو ترکیباتش ندیدم، 

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
نه من دوست دارم با خوراک چاق شم مثلا سیب زمینی و تخم مرغ و ....

ی مقداراز دستوردکترکرمانیو میدم ب شرطی ک رعایت کنی اولاش هفته ای یک بعدیکونیم کیلو اضاف میکنی

من دیک کالریاش دستم اوندبرنامه میداد هرجی نمیتونستم بحاش یجی دیگ میخوردم باهمون کالری

ببین صبحانه ناهارشام هرجی دوسداری فقط بخور اصل میان وعدس...بعدصبحانه یک لیوان ابمیوه بادوتا بیسکوییت ساقه طلایی..بدناهاو شام ی عدد بستنی  یایک عددشیرینی باید 120کالری باشه  ...عصرانه ام یک کاسه اش یایه کاسه فرنی  باهمین برنامه هفته ای یک کیلو اضاف میکنی تضمینی

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
ی مقداراز دستوردکترکرمانیو میدم ب شرطی ک رعایت کنی اولاش هفته ای یک بعدیکونیم کیلو اضاف میکنی   ...

بستنی بخورم که میمیرم با اسن گلو دردم😢

لطفا دعام کنید برسم به عشق دلم من خیلی دوسش دارم 🥺
2706