2737
2739
عنوان

واااااای کمکم کنید وای دارم دیونع میشم همین روز ها خودم رو میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 34 پست

چرا اینقدر خودت اذیت میکنی عزیزم خیلی سعی خودتو آروم کنی. حالا که اینجوریه اصلا کوتاه نیا. زمین گرون شده اونا پشیمون شدن. به زور و با کلاه برادی که بهشون ماشین نفروختید... تصمیم خودشون بوده. توهم هرکس هرچی گفت و هرچی شد ققط فقط به یه ورت بگیر. یه گوش تو در کن یه گوش تو دروازه. سعی کن زیادم باهاشون در ارتباط نباشی که چیزی بشنوی. ایشالله به امید خدا اون کار زمین تونم درست میشه بعذش دیگه آرامش میگیری... پدر مادرت هرچی که باید جمع میکردن و میساختن تو این سال ها کردن. الان وقت شه خودت و شوهرت به فکر زندگی و آینده تون باشید. حالا که شما عاقلی کردین کل زمین گرفتید همونو بسازید و تا تهش ادامه بدید. با این حرفا خودتو ناراحت نکن. 

صدای خروپف شوهرم دیونم کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می فهمم شما یکم دل مادرتو بدست بیار اونم پیره خسته است ادم نمی تونه به خاطر شوهر پدر و مادرش دور بندازه به خاطر اونا هم نمیشه شوهرت خراب کنی از اول نباید با فامییل معامله می کردی ولی حالا که شده کارای خونه رو بکن واسشون کادو بگیر تا ساخت و ساز تموم بشه

2728
چرا اینقدر خودت اذیت میکنی عزیزم خیلی سعی خودتو آروم کنی. حالا که اینجوریه اصلا کوتاه نیا. زمین گرون ...

😔😔خیلی ممنونم عزیزم با اشک دارم پاسخت رو میخونم خیلی ممنونم

لطفا برام دعا کنین خیلی گرفتارم وسط شوهرمو خانوادم گیر کردم همه حرفا ب من زده میشه

ببین دختر جون اتفاقأ اااا اصلا و ابدا همچین پدر و مادر هایی اصلا ارزش شو نداره که از کارتون دست بکشید و یا چیزی بهش برگردونید... همه ی این حرفا که دوستان میزنن که دل والدین تو نشکنی و پس ندی و اینا همش سرش گرده... ول کن بابا... چرا تو باید خودتو و شوهر تو آینده زندگی مشترک تون فدای این حرف ها حدیث ها بکنی. باید خیلی زرنگ و عاقل باشی کار خودتو پیش ببر... خودتون باید صاحب بهترین ها بشید. من نمیگم بهشون بی احترامی یا قطع ارتباط کنیا. ولی میگم عزیزم به این حرفا ذره ای اهمیت نده و واسه آینده خودت بجنگ. 

بگو اگه ناراحتید خونه رو ساختیم میدیم رهن و اجاره خودم میرم یه جا دور میشینم ها

ول کن بابا خودتونو بچسبید 

2738
وا مامانت چرا اینجور میکنه بچه ش هستی میخای سزسامون بگیری

نمیدونی انگار من غریبم یا عروسشم😔

خدا شاهده پیر شدم نمیدونید چیکار با من میکنه اگه یه روز صبحانه ب کارگر بده هزار بار میگه کارگرشماست من صبحانه اش دادم خودتون فلان چیز رو بخرید مادرای مردم کمک میکنن زود سر و سامون بگیرن منم....

من از هیپ جا شانس نیاوردم هیچ جا...

😔😔خیلی ممنونم عزیزم با اشک دارم پاسخت رو میخونم خیلی ممنونم لطفا برام دعا کنین خیلی گرفتارم وسط ش ...

اگه شوهرت خوبه و باهاش سازگاری داری و آدم بد ذات و عوضی نیست.... فقط فقط بچسب به شوهر و زندگی خودت دو دستی.... والا بلا بخدا فقط واسه آدم شوهر میمونه نه خانواده.... طرف شوهر و زندگی و آینده خودت باش. بذار هرکس هرچی میخواد بگه.... 

[QUOTE=108927185]ببین دختر جون اتفاقأ اااا اصلا و ابدا همچین پدر و مادر هایی اصلا ارزش شو نداره که از کارتون تا ساخته شدن میدونم ک اینا من رو جوون مرگ میکنن یا میگه حیاطم کثیف شد و فلان منم هی جوش میخورم میگن نگوووو نکن شوهرم نمیخوام بشنوه پدر منو در اوردن حالا ساخته ام بشه میترسم ارامش نداشته باشم

وسط شوهر و خانوادت گیر نکن.... بچسب به شوهرت فقط. زندگی و آینده تو مهم تره.... هرچی بیش‌تر از مامانت و اینا میگی بیشتر من مصمم میشم که هيچی رو خریت نکنی بهشون پس بدی و همه چی خودت داشته باش... بالاخره چه بخوان چه نخوان این روز ها میگذره و کار تموم میشه و میری سر خونه زندگی خودت پس آینده تون بچسبید... این خانواده ارزش از خودگذشتگی نداره.... 

اگه شوهرت خوبه و باهاش سازگاری داری و آدم بد ذات و عوضی نیست.... فقط فقط بچسب به شوهر و زندگی خودت د ...

شوهرم بیچاره خوبه فقط فکرش ساختن خونه اس دلش اینقدر خوش کرده ولی اینا نمیزارن من ارامش ندارم

تو هم زبون داشته باش جواب مامانتو بده. بگو مگه مجاني دادين ؟ بگو مگه زورتون كردم ماشين بخرين زمين بدين؟ اينجور مامانا تر ميزنن به زندگي بچه هاشون، پسفردا به گوش شوهرت ميرسه بعد مطمئن باش اونم عقده شو سر تو خالي ميكنه، يه طرف ننه بابا يه طرف شوهر ميري لاي منگنه.

[QUOTE=108927185]ببین دختر جون اتفاقأ اااا اصلا و ابدا همچین پدر و مادر هایی اصلا ارزش شو نداره که ا ...

چرا ساخته بشه آرامش نداشته باشی.... نه خلاف کردی نه دزدی کردی نه کار خلاف شرع کردی خودشون خواستن دادن... حالا فهمیدن با ارزشه پشیمون شدن میگن بده به ما که چی بشه... خودشون میخوان چیکار کنن... شما جوونید باید زندگی جدید بسازید. 

آرامشم داری مطمئن باش... وقتی از صبح تا شب تو خونه خودتی کم رفت و آمد کنی و کم ازشون بشنوی آرامش داری.... وقتی داره حرف میزنه فکر کن یه تلویزیون یا رادیو بیخودی روشنه داره صداش میاد. اصلا گوش نده که اعصابت رو بهم بریزی. 

2706