2733
2739

ما یه ماشین داشتیم ب پدرم فروختیم جاش زمین گرفتیم ک چسبیده ب خونه مادرم.قرار شد ۱۰۰ متر مال ماباشع ۳۰ مترم مال پدر مادرم ک انباری چیزی کنن بعدش شوهرم گفت کلش رو بدن ب ما ۱۰۰ متر کمه ۳۰ متر رو ما حیاط کنیم خانوادمم زیاد مخالفت نکردن و قبول کردن حالا ۶ ماهه پدرم و مادرم ک ازشون متنفر شدم چپ میرن راست میرن میگن گوهی خوردیم زمین فروختیم کاش نگه میداشتیم برا پارک ماشین کاش فلان میکردیم ماشینشون نمی ارزید کاش نمیدادم پدرم میگه کاش میمردم و اینکار رو نمیکردم ۶ ماهه من کارم شده گریع نمیخوامم ب روی شوهرم بیارم ک بگه اینا دیگه چجور ادمی هستن ما پول زمین رو هم دادیم بازم اینا اینطوری میکنن ب قران محمدی قشنگ میفهمم مغزم از بین رفته و کوچیک شده دیگه بریدم مادم یک سره غر میزنه میگه بنا میاد کارگر میاد حیاط شون چسبیده ب زمین ما میگع حیاطم کثیف شد خسته شدم و فلان وااااای ک دیگع بریدم فقط میخوام بمیرم خونه نمیخوام کاش کلا از این دنیا برم خونه نمیخوااام.مادر پدرم نمیگن پیش خودشون بچمونه اذیتش نکنیم مردم مفت هم ب بچه هاشون چیزی داشتع باشن میدن نمیدونید خیلی حالم بده میخوام از پشت بوم خودمو پرت کنم ب امام حسین قسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شوهرمم دیوار کشی کرده دلش خوشه داره خونه میسازه چی من بهش بگم دارم دیونه میشم یکم گذشت ندارن بگن دخترمونه من عقدم و شبا با شوهرم خونه مادرم میمونیم اینقدر ۳ ساله چیزی بارم میکنه اخه مادر خود آدم😔

عه این حرفا چیه

صبر داشته باش ان شاالله حل میشه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738
شوهرمم دیوار کشی کرده دلش خوشه داره خونه میسازه چی من بهش بگم دارم دیونه میشم یکم گذشت ندارن بگن دخت ...

تا فرصت هست بیخیال خونه ساختن چون با هزار زحمت و بدبختی خونه درس کردی که توش ارامش داشته باشی میشه برات جهنم 

دوری و دوستی حتی اگه طرفت فرشته باشه

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
من بودم زمینو میفروختم میرفتم جای دیگ‌ میخریدم

مشکل اینجاست ک این زمین دو تا راه داره یه راهش خیلی بده مثل راه رو هست تنگ و زشت پدرمم میگه بخداید بفروشید از این راه باید بفروشید یک راهه دیگه هست ک پدرم خودش خریده و میگه شخصی غریبه نمیزارم بیاد

ببین تو این قیمت بالارفتنا خیلیا از فروش خونه و زمین پشیمون شدن خودما خونمونو فروختیم ۷۵ شد ۲۲۰ تومن پس یکم بهشون حق بده و از اونجایی که چشم پدر مادرت تو زمین مونده اولا ۳۰ مترو که بدون پول و رو هوا بخشیدن پسشون بدید و بعدش ملک رو بفروشید ارزش پدر مادر بیشتر از حرص خوردنشونه.

فقط قبلش هم بگید ما به مشکل خوردیم و پول لازم داریم اگه میخواین خودتون زمینو بخرید. و به قیمت بفروشید

خداخودش کمکت کنه واقعا سخته نمیتونی زمین روبفروشی جایی دیگه بخری شما سندزدید بعداول پشیمونی میزاشتین براش😐

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706