2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از تاپیک چندهمسری میایی؟"😁

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731
@نــــهـال_بـــــلا    پاسخگو باش خواهر

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2738

صاف شدم نرگس😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
داستان چیه؟ از دست کی ناراحتی؟ اشتباه نمی کنی ؟

نه اشتباه نمیکنم...وقتی آدما به زور از خدا یه چیزی میخوان وقتی با خدا دعوا دارن درمقابلش مغرورن...و فقط میگن خودمون...این یعنی فکر میکنن کسی بالاتر از خودشون نیست...از این جور ادما توی سایت زیاده

نه اشتباه نمیکنم...وقتی آدما به زور از خدا یه چیزی میخوان وقتی با خدا دعوا دارن درمقابلش مغرورن...و ...

میشه از خدا درخواستهای بزرگ داشت اشکالی نداره. اما نه چیزی که خدا حرام کرده.