2733
2734

منم زایمان کردم پنجشنبه صبح بخاطر کم شدن آب دور جنین رفتم بیمارستان با امپول فشار از ساعت ۱۰تا ۱۲.۳۰ شب دردای وحشتناک کشیدم ساعت ۱۱ظهر کیسه ابم پاره شد تا ۱۲.۳۰ شب که دیگه داشتم میمردم رحمم اصلا باز نشد شاید حدود۲ سانت اورژانسی سزارین شدم.البته درد دوتارو کشیدم نی نی جمعه ۱۲.۳۳صبح بدنیا اومد 

شاید یادتونه همش ناراحت بودم چرا ممنوع شده سزارین

اما الان نی نی بیمارستان هستnicu بخاطر کم بودن اکسیژن خون مرخصش نکردن خودم مرخص شدم برای بچم دعا کنید توروخدا  

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارکه عزیزم

ایشالله که زودتر نی نی هم مرخص میشه،اسم گل پسرمون چیه؟

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
مبارک باشه ایشالا سلامت بیاد بغلت  چند هفته زایمان کردی ؟؟ چرا اکسیزن خونش کمه

۴۰ هفته نمیدونم دکتر نوزاد گفت اکسیژن خونش کمه از دیشب بردن nicu

2738
ایشالا بر گرده پیشت عکسشو داری ببینمش😍

نشده ازش عکس بگیرم بردنش nicu تا دردم کمتر شد میخواستم عکس بگیرم اومدن معاینه کردن  بردنش

ممنون عزیزم براش دعا کنید  آیهان

حتما،خدا نگه دارش باشه😍😍😍😍

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706