2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ورزش شکم انجام بده

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2740
من هم شکم اوردم هم پهلو , حلقه بزنم هردوش آب میشه ؟

آره اصلا بنظر من که بهترین روشه، یکی از خاله هام که فقط با حلقه زدن مداوم ۱۵کیلو کم کرد،شایدم بیشتر،  حلقه خاله ام از مال من سنگین تر بود البته، چون هم شکم داشت هم پهلو و هم در کل چاق محسوب میشد، ولی من خودم لاغرم و قصد دارم چاق بشم، ولی چون متاسفانه شکم اولین جاییه که چاق میشه ،همیشه اول شکمم قلپی میزنه بیرون 😒و حلقه خیلی سنگین برام مناسب نیست

هم خودم هم اطرافیانم همه از حلقه کمر نتیجه گرفتیم، ولی هر روز دو سه وعده و هر وعده یه ربع تا نیم ساع ...

عزیزم بعد‌چندوقت به نتیجه رسیدین 

شکم من از اوناست که از معده شروع میشه