2737
2734
عنوان

برابری مرد و زن در قران

| مشاهده متن کامل بحث + 2136 بازدید | 36 پست
😂😂😂😂😂😂 منم یه جاهاییشو درک نمیکنم ولی بیشتر چیزاش خوبه که قانون جلوشو گرفته مثل همین مهر و نف ...

والا من كه با قوانين ازدواجش از دم مخالفم

قشنگ زنو ميخرن هر وقتم دوست داشت طلاقش بده بره

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
کو کجاست اون نفقه ای که میگین  اون مهریه ای که میگین  چرا من و هزار زن دیگه دستمون به یه ...

اون دیگ مشکل دین نیست مشکل مملکته ک هر کی پارتی پیدا کرد هرکار دلش خواست بکنه شاید شوهرت پارتی داره چرا وکیل نمیگیری بره دنبال کارا مهریت حقته بخدا بگیر مهرتو 

اللهم عجل الولیک الفرج خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من كه با قوانين ازدواجش از دم مخالفم قشنگ زنو ميخرن هر وقتم دوست داشت طلاقش بده بره

عزیزم مرد باید ادم باشه بفهمه زن مث گل ظریفه بعضی مردا اینجور فکری تو سرشونه ک زن فقط مال عشقو حال اخرشم هیچی

اللهم عجل الولیک الفرج خدایاشکرت
2728
والا من كه با قوانين ازدواجش از دم مخالفم قشنگ زنو ميخرن هر وقتم دوست داشت طلاقش بده بره

منم فکر میکنم متنی که در نظر گرفتن برای عقد اصلا در شان یک دین خوب نیست

خیلی جاهاش یا باید تغییر میکرده و به روز میشده مراجع کم کاری کردن

یا تفهیم نیست باید تفهیم شه دلایل شفاف و به روز و معقول بیارن

لطفا درخواست دوستی ندید

من عاشق خدا هستم خودم😐اما این برابری قبول ندارم😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

نمیخوام بحث دینی بکنم

ولی کجاش برابره؟

هرکس یبار قشنگ قرآن رو کامل بخونه میفهمه خودش

تعداد نام برده شدن چه اهمیتی داره اصلا😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738
عزیزم مرد باید ادم باشه بفهمه زن مث گل ظریفه بعضی مردا اینجور فکری تو سرشونه ک زن فقط مال عشقو حال ا ...

اين فكر بعضي مردا هم برگرفنه از جامعه مرد سالار و آموزه هاي ديني و اجتماعيمونه 

أمل با وجود اين بازم قوانين ازدواجمون مشكل داره و به نظر من توهين به زنه همش

حق طلاق با مرد و مهريه و نفقه با زن به نظرتون معنيش اين نيس كه اختيار زن دست مرده و مثل كالا ميمونه ...

انگار زن کالا هست که با پول و طلا و سکه بخرنش

مهریه و نفقه نخواستیم درعوض حق طلاق دست ماهم باشه اجازه ی درس و کار داشته باشیم و بتونیم خرجمون رو دربیاریم

اونجوری زندگی معنی پیدا میکنه

هم زن کار میکنه هم مرد حقوق و درامدشون باهم پای زندگی و بچه هاشون خرج میشه

تو کار خونه تو بچه داری تو همه چی مشترک عمل میکنن و دیگه زن با مهریه قیمت گذاری نمیشه😏😏

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
کو کجاست اون نفقه ای که میگین  اون مهریه ای که میگین  چرا من و هزار زن دیگه دستمون به یه ...

عزیزم چون بنده ی خدا کوتاهی میکنه و پرداخت نمیکنه دیگه نمیتونیم عیب رو از خدا و دستوراتش ببینیم.

خداوند به مرد دستورداده باید مهریه و نفقه رو بپردازه حالا یکی پایبنده و انسانه ولی یکی بویی از انسانیت نبرده.

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
منم فکر میکنم متنی که در نظر گرفتن برای عقد اصلا در شان یک دین خوب نیست خیلی جاهاش یا باید تغییر می ...

دقيقا

به نظر من كه إسلام دين خوبيه ولي فقط برا همون منطقه اي كه ازش بيرون اومده

برا عرباي باديه نشين كه جنس مونثو كلا آدم حساب نميكردن إسلام واقعا دين برابريه كه مهريه و نفقه واسه زن درنظر گرفته و نصف ارث 

اما برا ايران كه زنان قدرتمندي تو تاريخ داريم و هميشه يه جنس مؤنث بها داده ميشده، دين خوبي نيست و باعث تحقير زنه

به نظر من قرار نیس هر چی تو قرآن نوشته عمل بشه حتما یه حکمایی قابل تغییره الا تو سال 2019 خیلی مسخره س که یه مردی 4 زن داشته باشه یا دست دزد قطع بشه و... این نظر منه لطفا ریپ نشم حوصله بحث با خشکه مذهبیا رو ندارم

منم‌قرانو‌چند بار خوندم‌با معنییی فقط سوره نسا رو‌بخونین زن رو‌با اموال مرد یکجا قرار داده... اگه نافرمانی کرد بزنینش...  ۹۹ درصد مواقعی هم‌که از زن صحبت شده در مورد س ک س با زنه

2706