2726
عنوان

برابری مرد و زن در قران

2134 بازدید | 36 پست

برابری مرد و زن در قران

واقعیت اعجاب‌آور این است که تعداد دفعاتی که کلمه مرد در قرآن دیده می‌شود، ۲۴ مرتبه

تعداد دفعاتی که کلمه زن در قرآن دیده می‌شود، هم ۲۴ مرتبه است

درنتیجه، نه تنها این عبارت از نظر دستوری صحیح است، بلکه از نظر ریاضیات نیز کاملاً بی‌اشکال است، یعنی ۲۴=۲۴

زن و مرد در هویت انسانی و شخصیت آدمی کم ترین تفاوتی با یک دیگر ندارند

اگر در قرآن نام برخی مردان کامل از پیامبران اشاره شده است. به زنان کامل نیز به نام مریم و آسیه اشاره شده است

ولی دستورات دین یه چیز دیگه میگه

با هرچی کنار بیام با 1 مرد مساوی 2 زن کنار نمیام

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب به يه اندازه از زن و مرد اسم برده ولي در عمل اصلا اينجوري نبوده 

به قول خودت از اينهمه مرد كامل اسم برده ولي در مقابلش فقط دوتا زن بودن

برابري كه به تعداد اسم بردن نيس كه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2728
ولی دستورات دین یه چیز دیگه میگه با هرچی کنار بیام با 1 مرد مساوی 2 زن کنار نمیام

توی قران نوشته نشده و روایات است که معتبر نیست ولی از نظر قانون اگر مردی مرتد شود با شرایطی حکم او قتل است ولی اگر زنی مرتد شود حکم او قتل نیست

عزیزم کجای دین مرد و زن یکیه 

این دین اسلامی ماست که حق طلاق با مرده حق مهریه دادن با مرده حق خوردن و خوابیدن زنم با مرده 

تو کدوم دین اینجوریه 

نه ماهه بلاتکلیف خونه پدرمم اون مردی که ازش اسم میبرن یکبارم باهام تماس نداشته چرا چون کل قانون طرفشه

متنفرم از هرچی دین و قانونه

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

همین دین میگه یه مرد چهارتا زن عقدی چهل تا زن صیغه ای میتونه داشته 

پس دم این دین گرم

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
عزیزم کجای دین مرد و زن یکیه  این دین اسلامی ماست که حق طلاق با مرده حق مهریه دادن با مرده حق ...

میگن امام زمان که ظهور کنه ادما از اسلام واقعی و دینی که فکر میکردن تا حالا اسلامه تعجب میکنن انقدر که دور شده اسلامی که اینا ساختن با واقعیت

لطفا درخواست دوستی ندید
عزیزم کجای دین مرد و زن یکیه  این دین اسلامی ماست که حق طلاق با مرده حق مهریه دادن با مرده حق ...

سلام حتی اگه قانونگذار بد باشه 

دین بد نمیشه و قران 

لااقل 500 معجزه از قران رو تو سایتم در اینده می نویسم

شما بی دقتی خودتونو تقصیر دین نزارید 

شاید امتحان میشید نباید ناامید بشید

اگه حق طلاق با مرده مهریه و نفقه با زنه

میگن امام زمان که ظهور کنه ادما از اسلام واقعی و دینی که فکر میکردن تا حالا اسلامه تعجب میکنن انقدر ...

والا بخدا با يه دين كاملا مردسالار طرفيم هي هم ميخوان بقبولونن بهمون كه بهترين دينه و كلي به زنها توجه شده توش

سلام حتی اگه قانونگذار بد باشه  دین بد نمیشه و قران  ل ااقل 500 معجزه از قران رو تو سایت ...

حق طلاق با مرد و مهريه و نفقه با زن به نظرتون معنيش اين نيس كه اختيار زن دست مرده و مثل كالا ميمونه ؟ هر وقت نخواستش يه مبلغ جريمه ميده و پسش ميده

درسته ولی قران درسته شما به قران عمل کنید و به وجدان پاک

قران روبه شکلای مختلف میشه تفسیر کرد اگه درست تفسیر نشه حتی به سمت گناه ممکنه بره ادم

البته فعلا من رویه ام همینه

لطفا درخواست دوستی ندید
سلام حتی اگه قانونگذار بد باشه  دین بد نمیشه و قران  ل ااقل 500 معجزه از قران رو تو سایت ...

کو کجاست اون نفقه ای که میگین 

اون مهریه ای که میگین 

چرا من و هزار زن دیگه دستمون به یه قرونشم نرسیده 

همش سره خودمون کلاه میذاریم

والا بخدا با يه دين كاملا مردسالار طرفيم هي هم ميخوان بقبولونن بهمون كه بهترين دينه و كلي به زنها تو ...

😂😂😂😂😂😂 منم یه جاهاییشو درک نمیکنم ولی بیشتر چیزاش خوبه که قانون جلوشو گرفته

مثل همین مهر و نفقه

مهر رو باید همون محضر نقد پرداخت کنن نه اینکه بدویی دنبالش

نفقه شده اثباتی زنشی باید بده ادا اصولا چیه و خیلی چیزای دیگه

لطفا درخواست دوستی ندید
2706