2737
2734
عنوان

کیا با خانواده خودشون اخلاقشون جور نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 100 پست
به مامانت بگو یادت باشه یه لیوان اب دستم ندادی 

فکر کردی براش مهم خودش میگه دیگه تو زن شوهرتی عروس اون خانواده 😑حالا جالب برای اون خواهر دیگم خودکشی میکنه 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
فکر کردم فقط خودم اینجوریم 😔😔

نه بابا واسه منم همینن حالا نمیدونم شانس یا چی 😐☹

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا سعی کنیم خودمون لاقل مادرای خوبی واسه بچه هامون باشیم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2731
نه عزیزم هست مال من بدتره نه ماه استراحت مطلق بودم نیامد پیشم روز زایمان برادر شوهرم واسم دلش سوخت ز ...

وای خدا 

اخه چرا?

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
مامانم یک لیوان ابم دستم نداد همشم میگه نوه ما که نیست مامان همسرت باید حواسش باشه حالا من خداییش ما ...

چ حوصله ای دارید من بودم کلا ناهی یبار خونشون نمیرفتم و ب شدت سرد میگرفتم

چ حوصله ای دارید من بودم کلا ناهی یبار خونشون نمیرفتم و ب شدت سرد میگرفتم

من دقیقا ماهی یکبار میرم😐

2738
مامانم یک لیوان ابم دستم نداد همشم میگه نوه ما که نیست مامان همسرت باید حواسش باشه حالا من خداییش ما ...

چرا مامانا اینجوری شدن😕

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
دایی ام روانی شده از وقتی من با یه پولدار ازدواج کردم حسودی میکنه بیا و ببین داره میترکه

عزیزم مشکل همین حسادته اونا به داشته های شما حسادت میکنن حالا من برعکسم خانواده من وضعشون پایینتر از ماست اونا حسادت دارن به پدرم اینا البته حسادتشون زیرپوستیه خیلی اشکار نیست خوبی هم دارن مدیریت در چنین خونه هایی سخته واقعا

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان