2733
2734

سلام من از دیشب با خانوادم در حال دعوام دکتر بهم کفته بارداریم اورژانسی باید استراحت کنم من زنگ زدم مامانم بیاد مراقبت باشه ولی به زور گفت باید داداشتم بیاد تا بیام گفتم باشه بلیط گرفتم براشون اومدن از وقتی اومدن یه سره تو خونم دعوا انداختن و شوهرمو عصبی کردن بچم از دعوا اینا دیوونه شده داد میزنه الانم صبح بلند شده اومده اتاق ما به شوهرم میگه بلیط بگیر ما بریم منم گفتم بگیر برن دیوونم کردن داداشش زنگ زده از حسودی داره میترکه برگشته تو ایمو به پدرشوهرم من توهین میکنه شوهرمم شنید چیزی نگفت ولی همش میگه راحت شدی من خودم بهت می رسیدم اینارو میخواستی چیکار 

من هم نه به این شدت ولی همیشه بخاطر اخلاق ناجورشون تنها بودم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 😐تو کل حاملگیم مامانم هیچ کاری نکرده و فقط گلایه و شکایت و ناراحتی عصاب من بهم ریخته 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731

دقیقا منم شرایطم مث شماس دو بار باردار شدم باید همش،استراحت اینا میشدم که البته سقطم شدن مامانمو و داداشم اومدن با هم نمیساختن میگفتم شما اومدید حال منو خوب کنید مثلا اصلا مث.....پشیمون شدم تا چند ماه هم همش با شوهرم دعوا داشتیم .... الان که باردارم اصلا نگفتم دیگه شوهرم کمک میکنه نه به طرف خودم گفتم نه به طرف شوهرم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
چرا دعواتون شده!

به خاطره اینکه صبح شوهرم خونه بود دایی کوچکم زنگ زده به پدر شوهرم توهین میکنه میگه اونا چه ثروتی دارن دوست من این همه ثروت داره کم خودشونو بگیرم کم بکن پولداریم  

2738
اخه نمی دونین که دیشب داداشم برگشته محکم زده تو بیضه پسرم عوض اینکه به پسرش بگه چرا اینکارو میکنی با ...

مامانم یک لیوان ابم دستم نداد همشم میگه نوه ما که نیست مامان همسرت باید حواسش باشه حالا من خداییش مامان همسرم خیلی به فکر ولی خودش دکتر اصلا سرش شلوغ بنده خدا همه ویار هام یا خودش یا شوهرم درست کردن بعد تازه مثلا برای من چیزی میفرسته مامانم زنگ میزنه میگه برای ماهم بفرست😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
اخه نمی دونین که دیشب داداشم برگشته محکم زده تو بیضه پسرم عوض اینکه به پسرش بگه چرا اینکارو میکنی با ...

ای بابا همون بلیط بگیر بزار برن جز حرص خوردن مگه چیزی هست

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
برات غذا اینا نپخته نفرستاده!

هیچی یعنی فقط خودشون مهمونم میکنن حتی ماه رمضون مهمونی داشتم بعد تقریبا ۱۳۰ مهمون بعد شوهرم گفت چون حامله ای تو رستوران میگیریم و گرفتیم بعد مامانم برای مهمونی خودش زنگ زد همسرم که کیان بیا کمک برای غذا 😐😓😐😓

2706