2737
2739
عنوان

دوستای صمیمیم بدون اجازه من شوهرم رو امتحان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 22971 بازدید | 217 پست
آفرین مردا نیاز به مراقبت دارن نه امتحان اونم اینجوری ... تحریک کننده به چه جرعتی اینکارو کردن؟

نمیدونم 

دارم اتیش میگیرم 

انگار هر جور بوده میخواستن به من ثابت کنن شوهرم خرابه 

بهشون از ظهر ده تا پیام دادم تهدیدشون کردم ولی اصلا به روی خودشونم نمیارن 

زندگی منو اتیش زدن الانم خفه شدن 

دو روزه فقط دارم شوهرم رو نفرین میکنم

نمیتونم ببخشمش 

من از شوهرم انتظار نداستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم  دارم اتیش میگیرم  انگار هر جور بوده میخواستن به من ثابت کنن شوهرم خرابه  ...

حق داری عزیزم

فعلا چیزی نگو کاری نکن

فقط تا داغه از شوهرت تعهد بگیر به هرچی معتقده متوسل شو

به اسم مادرش به اهل بیت قسمش بده 

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
حق داری عزیزم فعلا چیزی نگو کاری نکن فقط تا داغه از شوهرت تعهد بگیر به هرچی معتقده متوسل شو به اس ...

دبشب زدم گوشیش رو شکستم 

اصلا کارای بدم دست خودم نیست خیلی ناراحتم چرا گوشیش رو شکستم 

دیشب خیلی معذرت خواهی کرد ازم 

دعا کنید برام دوباره ارامش برگرده به زندگیم و بتونم مثل قبل دوسش داشته باشم

2728
دبشب زدم گوشیش رو شکستم  اصلا کارای بدم دست خودم نیست خیلی ناراحتم چرا گوشیش رو شکستم  د ...

زمان درست میکنه

رفتار الانت طبیعیه عزیزم

من درکت میکنم

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

عزیزم تاپیکتون رو الان دیدم. فقط خواستم بگم من همچین تجربه ی مشابهی رو داشتم. با این تفاوت که خودم از دوستم خواستم عشقمو امتحان کنه. ما همدیگه رو میپرستیدیم.من روی سرش قسم میخوردم ولی اونم دقیقا مثل شوهر شما رفتار کرد. فقط خواستم بگم مردا همشون ذاتشون همینه. این حرف من نیستش اینو چندتا مشاور بهم گفتن. مشاور به من گفت محاله مردی اینجوری امتحان بشه و وا نده. مشاور به من گفت اگر کسی هم وا نداد مطمئن باش اینقدر از این کارا کرده که دیگه حرفه ای شده و راحت دم به تله نمیده. ناراحتیتون رو درک میکنم و میدونم چه مورد خیلی سختی رو تجربه کردین اینا رو فقط گفتم که سریع خودتون رو نبازین و زندگیتون رو به خاطر این مسئله به هم نریزین. با شوهرتون در مورد این مسئله به طور جدی صحبت کنید و ناراحتیتون رو بروز بدین. ولی بهش یه فرصت دیگه بدین و باهاش اتمام حجت کنید که این فرصت آخره!

شماره شوهرت رو داشتن؟

زیادی راهشون دادی خونت 

امتحان هم نبوده غرض بهم زدن زندگیت بوده

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740
دلم بدجور شکسته  شوهرم از صبح از اطاق بیرون نیومده  میگه من فقط کنجکاوی کردم

قرار گذاشته بیرون شهر

بعدم میگه کنجکاوی 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بنظرم این دشمنای ب ظاهر دوستت فقط ب زندگیت حسادت کردن وقصدشون ازهم پاشیدن زندگیت هست با دوستات قطع ارتباط کن و هرجور تونستی ک ب زندگیت آسیب نزنه انتقام بگیر و ب شوهرتم بگو انسان جایزالخطاست این یکبار میبخشیش وزندگیتو سفت بچسب

عزیزم تاپیکتون رو الان دیدم. فقط خواستم بگم من همچین تجربه ی مشابهی رو داشتم. با این تفاوت که خودم ا ...

مرسی دوست عزیزم

دعا کن بتونم ببخشمش 

من اصلا دلم نمیخواد همسرم رو امتحان کنم چون میدونم هر مردی امکان داره اشتباه کنه

از دست کسایی که شوهرم رو امتحان کردن خیلی ناراحتم 

شوهرم زد رو ایفون گفت چرا منو سر کار گذاشتید خندید گفت ما زنا حسودیم به زندگی همدیگه هم حسادت میکنیم