2752
2734
عنوان

آیا دوست دارین مرد وکس کنه یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 60 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
یه مجله انگلیسی نوشته بود تمام زنهای اروپا عاشق مردهای پر مو.اند حالا خود دانید😁😁😁

چ جالب ی بارم دیدیم شما کامنت ب ادرس گذاشتی و اردس تاپیک ندادی ک لایکت کنیم👀

نی نی سایته؟یا سرزمین عجایب؟؟؟
خاک به سرم ما داریم به کجا میریم😂😂😂 شماها با پشم دوست دارین؟ خودتون کم پشت دارین اون بنده خداه ...

خب شما حتما اینجوری هستی        

اینجوری که من متوجه شدم  اکثریت خانم ها    دوست دارن          

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
معلومه باید وکس کنع اون همه پشم😐 عشق من پشمالوعه ☹ ولی موم میندازه

شوهرمنم خیییلی پشمالوه ولی موم رو کجامیندازه همسرت؟یاخودش مینداز؟؟اخه خیلی درد داره

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
شوهرمنم خیییلی پشمالوه ولی موم رو کجامیندازه همسرت؟یاخودش مینداز؟؟اخه خیلی درد داره

واسه ی مرد ها  هم  هستن مردهایی که وکس بکنن      کارشون هه دیگه     

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
کجا اینکلروانجام میدن

باید بگردی      معمولا میان خونه      یا توی خونه خودشون انجام میدن          جای مشخصی که ندارن   چون کارش غیرقانونی هه 

دوستش میندازه ارایشگره 

دوستمه ازدواج نکردیم 

[مَن اون گُل وحشی‌ام که خآر دارعِ_𝙼𝚒𝚘𝚠]
2706