2737
2734
عنوان

آیا دوست دارین مرد وکس کنه یا نه ؟

1480 بازدید | 60 پست

موهای سینه مردها رو دوست دارید       یا کلا دوست دارید مرد بی مو باشه یا مو داشته باشه

{این سوال یکی از دوست هامه   گفت نظرسنجی بزنم}

تعداد رای : 90
نظرسنجی
بی مو دوست دارم
23
25%
متنفرم و دوست دارم مو داشته باشه
49
54%
فقط از مرد عضله ایی و وکس شده خوشم میاد
18
20%
اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه مجله انگلیسی نوشته بود تمام زنهای اروپا عاشق مردهای پر مو.اند حالا خود دانید😁😁😁

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2740

مو داشته باشع من دوستدارم.اونجوری احسلس زنانه بودن بهم دست میده نسبت بهش

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

وکس کسی میره ک هیکل داشته باشه ن باشکم گنده و وکس😅😅

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

من عاشق موهاي سينه همسرمم

ولي روي گونه اش وكس ميكنه

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
واقعا نظر ما برای دوستت مهمه؟!🤐

اره لابد الان بگیم وکس کرده میفته به جون شوهزش😂😂😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
مرد باس پشمالو باشه😎این سوسول بازیا چیه😎😎😎😎

آره موافقم،،ممدلی فردین باشه😍وای شوهرم عاشق موهای سینه ش بودم میره باشگاه همه رو زده انقد بدم میاد

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2706