2737
2734

اول اینکه به من بگین، اگه بی بی هاله خیلی خیلی کم رنگ باشه، بعد خشک شدن پر رنگ تر بشه مشکلی داره؟ هاله منفی باشه اصلا وجود نداشته باشه خط دوم تا حالا براتون پر رنگ شده؟؟؟ من تموم بی بی چکا هاله دوم خیلی کمرنگ خیلی، ولی وقتی خشک میشه کاملا دیگه واضح واضح 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم مثبته. اگه منفی باشه هیچ خط و هاله ای نداره

فقط خیلی زوده 

چند روز عقب انداختی؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2742

ب نظرم ک آز بده ولی حاله ندیدم من باید پنج دقیقه بی بی رو بزاری تا جواب اصلی رو بده ها دستوروالعمل روشو دقیق انجام بده بعدشم ببین روز چندم بعدازموعد میزاری اینا خ مهمه

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

هاله هاشو میبینم من

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2738
ب نظرم ک آز بده ولی حاله ندیدم من باید پنج دقیقه بی بی رو بزاری تا جواب اصلی رو بده ها دستوروالعمل ر ...

من اینا روز 4،3 قبل موعد هس دوتاشو بلافاصله هاله دیدم، یکی دیگه هم دیدم اما به پر رنگی قبلیا نبود، ولی هر سه بعد خشک شدن کاملا همشون واضح شدن

خو چقدر هولی صبر کن پریودت عقب بیوفته 

اینجوری فقط به خودت استرس وارد میکنی

2706