2733
2734
عنوان

خاله ام زورم کرده زنگ بزنم این پیکر تراشی 25 دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شانس داشته 😂😂 امان از خواهر شوهرا😂😂الان هیکلش خوبه ؟

نه بابا شکل پنگوئن چاق بود شد شکل پنگوئن یکم لاغرتر 

بعد هفت ماه بعد عمل سر چشمو هم چشمی حامله شد😖

ببخشیدااا ر ی د به پولو هیکلش😆😆

اون باسنشم پروتز کرد در کنار پیکر تراشی😥

2731
من کردم و نمردم. دخترخالمم همینطور. اگ پیش یه دکتر کاربلد برین اتفاقی نمیفته . بعد عمل باید جوراب و ...

این عمل خیلی ریسکیه و همیشه هم که یکی نمیمیره،یه بار این اتفاق میفته،موضوع اینه که چرا ادم باید خودش رو توی همچین خطری قرار بده برای چیزی که خیلی ضروریم نیست؟

2738
من لیپوماتیک کردم . دختر خالم لیپو و ابدو کرد. آبجیم و خالم اسلیو کردن. مامان دوستم بای پس . همم ...

کلهم فامیلی خودتونوکوبیدین ازنوساختین ها  زندگیتونوهیکلتونومدیون جراحاهستین ها شماجان سخت بودین الان سالمین

هیچی جای ورزش رونمیگیره 

نه بابا شکل پنگوئن چاق بود شد شکل پنگوئن یکم لاغرتر  بعد هفت ماه بعد عمل سر چشمو هم چشمی حامله ...

منم ترنسفر با سن کردم اما سریع آب شد 🤣 خود دکتر گف موندگار نیس من فک کردم الکی میگه 🙄😐

این عمل خیلی ریسکیه و همیشه هم که یکی نمیمیره،یه بار این اتفاق میفته،موضوع اینه که چرا ادم باید خودش ...

من فقط تو اینجا دیدم میگن فلانی با عمل لیپو مرده اصن عمل سختی نیس اخه. عمل باز هم که نیست.

بعدم من یکم شگم داشتم هرکار میکردم اب نمیشد من ۸ ساله ورزش میکنم اما این لعنتی و نتونستم درست کنم سینمم بزرگ نشد کوچیک موند اخرم لیپو کردم  و سینمم پروتز 

2706