2733
2734
عنوان

خاله ام زورم کرده زنگ بزنم این پیکر تراشی 25 دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 86 پست
بله خیلی راضیم 

رشته ورزشیت چیه؟پروتزی که واسه سینه گذاشتی موقع ورزش کردن نشت نمیکنه؟

منم مربی ووشوام ولی برای بزرگ شدن سینه وباسن دوساله دارم پیلاتس کارمیکنم  به اون نتیجه ای که مبخوام رسیدم به نظرت اگه به جای جراحی فیتنس یاپیلاتس کارمیکردی بهترنبودچون شنیدم پروتزممکنه نشت کنه وبعدچندسال بایدتعویض بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی بگم بزرگ باشه مشکلی نداره باهاش؟اوکیه؟

نه اصلا. ینی میخای از اندامت بزرگتر باشه؟؟؟

ببین خودش چیزی نمیگه هرچبی بخای میزاره فقط قبلش میگه این سایز بهتر میاد و اندامت نرمال میشه اگ خاستی ک اعتماد میکنی و میسپاری به خودش اگه  نه که خودت انتخاب میکنی 

2731
نه اصلا. ینی میخای از اندامت بزرگتر باشه؟؟؟ ببین خودش چیزی نمیگه هرچبی بخای میزاره فقط قبلش میگه ای ...

من کمرم باریکه شکمم ندارم دوست دارم سینه و باس ن م بزرگ باشه عاشق اینم مثل پیکر تراشی میشم اونجوری

Are you lost baby girl?
رشته ورزشیت چیه؟پروتزی که واسه سینه گذاشتی موقع ورزش کردن نشت نمیکنه؟ منم مربی ووشوام ولی برای بزرگ ...

والا من از وقتی چشم باز کردم همش تو باشگاه و استخر بودم دیگه ۸ ساله حرفه ای بدنسازی کار میکنم.

راستش من سینه هام کوچیک بود و خیلی افتاده با اینکه مجرد بودم انکار ۴ تا بچه شیر داده بودم مثل پیرزنا بود خیلی بدم میومد با تمرین بزرگ شدنش و میفهمیدم اما همچنان شل و اویزون بود بخاطر اون پروتز گذاشتم...

بعد عملم که ۳ ماه دوران نقاهتش بود اصلا دستمم بتلا نمیاوردم .بعد ۵ماه رفتم باشگاه ولی اصلا ورزشای سینه و بازو انجام نمیدادم و بعدش کم کم شروع کردم الان دیگ اوکیه 

من کمرم باریکه شکمم ندارم دوست دارم سینه و باس ن م بزرگ باشه عاشق اینم مثل پیکر تراشی میشم اونج ...

خوب باشگاه برو میتونی بزرگ کنی .

من مشکل سینم که خیلی رومخم بود اویزون بودنش بود وگرنه با تمرین و باشگاه بزرگ میشه و فرم میگیره 

2738
والا من از وقتی چشم باز کردم همش تو باشگاه و استخر بودم دیگه ۸ ساله حرفه ای بدنسازی کار میکنم. راست ...

خیلی اندامت قشنگه منم یه روزی اندامم خیلی قشنگ بود اما بچه اوردن ادمو داغون میکنه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏