2737
2739
اتفاقا من عاشق هیئتم یبار با خلوص نیت برو ببین چ آرامشی میگیری

اخه حضرت زینبم اه نمیخاست امام حسینو یاری کنه راه نمافتاد تو کوچه و خیابون قاطی مرد و پسرا

اصا این مذهبیا خودشونم دقیقا نمیدون ب چی اعتقاد دارن به چی ندارن

منم.. مجبورم گولشون بزنم ک نماز میخونم

نماز فرق داره .این اجبار مثلا چادر پوشیدن 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من نمازو حاضرم بخونم چون واسه خداس ولی هیئت و روضه و گریه رو بهش اعتقاد ندارم

نماز خب سختمه ک وضو بگیرم و اینا میدونم بعدا یه روز پشیمون میشم

وای ن چجوری دلت میاد؟ واسه امام حسین من جونمو میدم گریه چیه

چرا؟؟؟ متاهل شدی؟

نه خسته شدم به بابام گفتم چادر نپوشیدم 

البته قبلشم تو فامیل میپوشیدم که چیزی پشتم نگن اصلا دوست نداشتم اصلا

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭
2738
نماز خب سختمه ک وضو بگیرم و اینا میدونم بعدا یه روز پشیمون میشم وای ن چجوری دلت میاد؟ واسه امام حسی ...

واسه اینکه اعصابم خورد میشه ،نمیدونم اگه یروز امام حسین واقعا یار بخاد تا چ حد میتونم از داشته هام بگذرم،فقط افسردگی الکی میگیرم

🔘بچه‌ام نماز نمی‌خواند؛ چه‌کار کنم؟

🔘ادب به او یاد داده‌ای؟!

✔️لذتی که متقین از دنیا می‌برند بیشتر از لذتی است که خوشگذران ها می‌برند.

🔸بعضی‌ها می‌پرسند: «بچه‌ام نماز نمی‌خواند، چه‌کار کنم که نماز بخواند؟» در پاسخ می‌گوییم: شما عنصر کلیدی و حیاتی زندگی بچه‌ات را-که همان «ادب» است- به او یاد داده‌ای؟

🔸اگر بی‌ادب(بدون رعایت آداب) غذا بخوریم، بی‌ادب سلام‌علیک کنیم، بی‌ادب بخوابیم، بی‌ادب بیدار شویم، بی‌ادب راه برویم، بی‌ادب لباس بپوشیم و... در این صورت نمی‌توان انتظار داشت که بچۀ ما نمازخوان بشود!

🔸اگر توانستی بچه‌ات را باادب بار بیاوری، برای آدم باادب، اضافه‌کردن یکی دوتا ادب در بین آداب دیگر، سخت نیست. آدمِ باادبی که نسبت به همسایه، آداب را رعایت می‌کند، در مورد خوابیدن و بیدارشدن و... هم یک‌سری آداب را رعایت می‌کند، حالا اگر یک ادبِ دیگر هم به آن اضافه کنید، اجرا می‌کند و برایش سخت نیست (نماز هم درواقع «ادب نسبت به خداوند» است)

🔸بچه‌ای که نمازخواندن برایش سخت است، انگار در آن خانه، ادب نیست! مهربانی هست، خشم هست، اعتقاد به خدا هست، معنویت هست... اما ادب نیست!

🔸در همان اول قرآن، خداوند می‌فرماید: «ذلِکَ الْکِتابُ لا رَیْبَ فیهِ هُدىً لِلْمُتَّقین‏*الَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بِالْغَیْب...» (بقره/۲و۳)

قرآن متقین را هدایت می‌کند، متقین ایمان می‌آورند... اینجا چرا تقوا بر ایمان مقدم شده است؟ چون آدم مراقب و پرهیزگار، آدمی که باادب است، آدمی که اهل برنامه و نظم‌ است، چنین کسی به غیب ایمان می‌آورد و اهل هدایت هست.

🔸 أمیرالمؤمنین(ع) فرمود: لذتی که متقین(اهل تقوا) از دنیا می‌برند، بیشتر از لذتی است که مترفین(عَیّاشان و خوشگذران‌ها) می‌برند! (نهج‌البلاغه/ نامه۲۷)

واسه اینکه اعصابم خورد میشه ،نمیدونم اگه یروز امام حسین واقعا یار بخاد تا چ حد میتونم از داشته هام ب ...

خب حقم داری همش گریه زاری هست ولی بعضیا هستن میگن اعتقادی به امام حسین ندارن من از اونا زورم میگیره

خب حقم داری همش گریه زاری هست ولی بعضیا هستن میگن اعتقادی به امام حسین ندارن من از اونا زورم میگیره

من به امام حسین اعتقاد دارم ولی بخودشم گفتم من نمیتونم مثل اون زندگی کنم ،با چادر و حجاب و اینا

خودمو محدود کنم

ولی اگه پای نجات زندگی کسی درمیون باشه احتمالا حاضرم هرکاری بکنپ،نمیدونم ولی میدونم دلنازکم ،حتی طاقت اذیت شدن حیوونا رو هم ندارم

من به امام حسین اعتقاد دارم ولی بخودشم گفتم من نمیتونم مثل اون زندگی کنم ،با چادر و حجاب و اینا خود ...

منم همینجوریم اصلا تحمل اینکه یکی بهم بگه چراموهات بیرونه چرا لباست اینجوریه رو ندارم

من به امام حسین اعتقاد دارم ولی بخودشم گفتم من نمیتونم مثل اون زندگی کنم ،با چادر و حجاب و اینا خود ...

معلومه اهل حرفی نه عمل.

چون عمل کردن سختی داره. وگرنه وقتی میگن " حی علی الصلاه " اگه اهل عمل باشی باید بری سمت نماز.

سعی کن اول وقت نماز بخونی بعد از مدتی می بینی چقدر برات راحت شده.