2726

مذهبی بودن به اجبار خانواده اصلا فایده نداره ک هیچ باعث دلزدگی طرفم میشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم البته بابام اوکی بود مامانم خلم کرد با خالم 

خدا نصیب هیچکس نکنه ازین خاله ها 

الان راحتم کسی کارم نداره 

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭
2728

حجابم همونه ک میپسندم

ولی گاهی مامانم ب اجبااار میگه نمازتو بخون

ولی تا وقتی از ته دلم نباشه نمیتونم

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
خوشبحالتون خانواده من ک مجبورم میکنن همراهشون برم دنبال هیئت ،ازین کار متنفرم

اتفاقا من عاشق هیئتم

یبار با خلوص نیت برو

ببین چ آرامشی میگیری

یه صلوات برای حل شدن مشکلاتم میفرستین؟🥺❤
منم.. مجبورم گولشون بزنم ک نماز میخونم

ن منک نمیخونم

دعا میخونم ها..نمازو باید جوری باشه ک سمتش بدوام..وگرنه بنظرم خوندن و نخوندن فرقی ب حال زندگیم نداره..اگر اونجوری شدم حتما میخونم

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

من خودم دوس دارم مذهبیو فقط مشکلم چادره که بزور سرمه وگرنه بی چادر باحجابم

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
ن منک نمیخونم دعا میخونم ها..نمازو باید جوری باشه ک سمتش بدوام..وگرنه بنظرم خوندن و نخوندن فرقی ب ح ...

ن به من میگن 8 سال نماز قضا داری تا الان نخوندی دیگه باید بخونی😐😐منم هروقت میپرسن خوندی میگم اره

2706