2737
2734
عنوان

چرا مامان بزرگم همچینه

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 22 پست
واااای نگووو  بابای من ضایعه نخاعیه،خونه نشین نیستا سر کارم میره حتی،الان دوماهه فقط درد میکشه ...

یعنی یه جاهایی اشتباه تایپی آدمو با خاک کوچه یکسان میکنه،منظورم در صورتیکه بود 😂😂😂😂😂

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😕😕😕😕

اگه مادر شوهر من بود تحملش نمیکردم.ولی مامانم ده سااااله همش میگه آفتاب لب بومه عیب نداره،امروز انقد به من و خواهرم بد و بیراه گفت که دیکه بابام باهاش دعوا کرد زنگ زده به عموم بیا منو از این خراب شده ببر.نمیدونم پیر میشن چرا اینجوری رد میدن.

مامان مامانمم از این بدتر میدونه مامانم گرفتاره روزی ۱۰ بار زنگ میزنه گله که بهم سر نمیزنی،از مادربزرگ شانس نیاوردم 😂

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
اگه مادر شوهر من بود تحملش نمیکردم.ولی مامانم ده سااااله همش میگه آفتاب لب بومه عیب نداره،امروز انقد ...

مادر شوهر نیستااا مامان مامانمه🙄کلا رد دادنیم جوری میشه ادم بدا میشن ادم خوبا

لایک نکنیننننن
2731
مادر شوهر نیستااا مامان مامانمه🙄کلا رد دادنیم جوری میشه ادم بدا میشن ادم خوبا

نه مامان بزرگ خودمو میگم که میشه مادر شوهر مامانم 

هر چی بدتر باشیییی عزیز تری 

داداشم اصلا بهش رو نمیده انقد دوسش داره 😂😂😂😂😂

2738