2726
عنوان

چرا مامان بزرگم همچینه

367 بازدید | 22 پست

همه چهارتا بچه هاش اذیتش میکنن هرکاری خواستن کردن...هرجور خواستن بهش توهین کردن...ولی مامان من ک همیشه نگرانشه کاریشم نداره اونارو دوس داره مامان منو نه...ب جای اینکه با اونا بد حرف بزنه با مامان من بد حرف میزنه...دلم واسه مامانم میسوزه...واقعا چرا بعضیا از هرکی بدی میبینن بیشتر دوسش دارن؟

لایک نکنیننننن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا همینه نمیدونم کاره دنیا چطوره هرکی ناخلف تر و اذیت کن تر عزیزتر هر کی دلسوز و بی آزارتر بی اهمیت تر

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

واااای نگووو 

بابای من ضایعه نخاعیه،خونه نشین نیستا سر کارم میره حتی،الان دوماهه فقط درد میکشه کلیه هاش سنگ آوردن سنگ شکن کرد ولی باید آب بخوووووره و راه بره تا دفع بشه که نمیتونه 😥😥😥

مامان بزرگم خودش ۲ تا پرستار داره کل این دوماهو اومده بست نشسته خونه ی ما.

در شورتیکه وقتی بابام سرحال بود مامان میگفت بیا با عصبانیت میگفت خونتون اذیت میشم.

الان مااامانم اسیره،امروز آب میخواسته من نشنیدم به خداااا نشنیدما آب آوردم براش میگه همتون بمیرید به جز رضا(داداشم)

جلوی مامانم میگه شیر سگ خوردییی 😔

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2706