2733
2734

سلام

بچه شوهرم دومین ساله  زنبور نگه میداره سال قبل به زنبورا رسید عسل خوب بود ولی امسال تقریبا یه ما پیش عسل برید و من گذاشتم توی کابینت  الان خواستم یکم عسل بریزم تو شیر بخورم وای دیدم عسل پر کرم و شفیره و پروانه شده یه ظرف هم نیست ۷ _۸ تا ظرفه چیکار میتونم بکنم کمک😩😩😩😩😩

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینجوری شده کرم از کجا اومده مگه طبیعی نیست

چرا طبیعی هست ولی نمیدونم 

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
2731
شما زنبور داری ازما میپرسی 

ما هم دومین باره دیگه در ضمن توی عنوان تایپیک نوشتم کسایی که زنبور دارن بیا نه همه

من شوهرم کندو داره شغل دومش زنبوداری 

خب میدونی باید چیکار کنم

2740
من اطلاعی ندارم شوهرمم خوابه که ازش بپرسم شرمنده عزیزم

میشه فردا بپرسی بگی به من ببین اون عسل قابل استفاده هست در ضمن کجا نکهداری کنم عسل رو

ما هم دومین باره دیگه در ضمن توی عنوان تایپیک نوشتم کسایی که زنبور دارن بیا نه همه

ما زنبور داریم..

احتمالا زود برداشت کردین عسل ها رو ..به زبان عامیانه عسل نرسیده بود یعنی زنبور ها هنوز روی عسل پلمپ  نکرده بودند 

اون عسل دیگه قابل مصرف نیست .

بمون  پای چیزی که بهش اعتقاد داری حتی اگه مجبور باشی تنها وایسی 
ما زنبور داریم.. احتمالا زود برداشت کردین عسل ها رو ..به زبان عامیانه عسل نرسیده بود یعنی زنبور ها ...

میدونی شوهرم فقط یه بار شیره داد به زنبور ها

نمیتونم یعنی بریزم تو ابکش و سوزمه اش کنم