2733
2734
سامسونگ شیش کیلویی دارم، تمیز نمیشوره، مثلا فقط رنگ سفید میندازم بازم وقتی لباسا رو از ماشین در میار ...

منم ال جی دارم. همبنحوریه. لعنتی تمام برنامه اشو تک تک امتحان کردم. خدا شاهده فقط لباسارو خیس میکنه

تعمیر کارم آوردیم فقط یه مشت چرت و پرت گفت

نفرت دارم از ماشینم. ترجیح میدم با دست بشورم

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سامسونگ شیش کیلویی دارم، تمیز نمیشوره، مثلا فقط رنگ سفید میندازم بازم وقتی لباسا رو از ماشین در میار ...

اخه من که لباسامو‌خونه مامانم گاهی میشورم احساس می‌کنم بهتر میشوره و آسیب کناری میزنه اونا سامسونگ دارن 

🤔

2728
اخه من که لباسامو‌خونه مامانم گاهی میشورم احساس می‌کنم بهتر میشوره و آسیب کناری میزنه اونا سامسونگ د ...

برعکس مامان من همش میگه چرا لباسات زود رنگ و رو رفته میشن مگه رنگا رو سوا نمی کنی 

اما من رنگا رو سوا میکنم نمیدونم چرا اینجوریه

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.
2740
پودر لباسشویی چیه؟ پودر میریزی یا مایع؟ 

پودر می‌ریزم. یا سافتلن. یا هوم کر

پوذرم زیاد میزنم.  گوله گوله پودر روی لباسا میمونه مخصوصا مشکی ها 

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
برعکس مامان من همش میگه چرا لباسات زود رنگ و رو رفته میشن مگه رنگا رو سوا نمی کنی  اما من رنگا ...

چه پودر و مایعی می‌زنی 

من اکثرا اکتیو می‌خرم 

مشکی ها را هم با مشکین تاژ

لباس زیر هم با همون مایع میشورم بعد چند ساعت میزارم تو تشت و وایتکس 

پودر خیلی کم استفاده می‌کنم 

پودر می‌ریزم. یا سافتلن. یا هوم کر پوذرم زیاد میزنم.  گوله گوله پودر روی لباسا میمونه مخصوصا م ...

پرسیل هم خوبه 

مایع رو هم امتحان کن یک مقدار کمی هر سری سرکه سفید هم بریزی تمیز میشه 

مادرشوهر من تاید ایرانی میخره تو هر سری هم 1 قاشق میریزه بعد میگه چرا تمیز نمیشه

پودر می‌ریزم. یا سافتلن. یا هوم کر پوذرم زیاد میزنم.  گوله گوله پودر روی لباسا میمونه مخصوصا م ...

مشکی رو پودر نریزین خوب،مایع بریزین حل میشه  ،میتونین شستشو اضافه کنین دوباره اب بکشه 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘