2733
2739
من یه دوست داشتم بدون ارایش تقریبا این شکلی بود

اخه اخری ابروهاشو با خط چشاش خیلی مصنوعی کشیدن

البته نمیدونم شاید یه سبک خاصه

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان یه عده متخصص میریزن میگن تو سلیقه ما نیس

خودشون هم آرایش در حد دختر شمسی خانوم و اقدس خانوم یه من میمالن

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2731
شما به طور روزانه اين همه زامبى ميبينى؟

من ترسیدم بپرسم گفتم شاید چشم سومش باز شده بنده خدا😂😂😂😂😂

اسی شوخی کردما

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
2738
الان یه عده متخصص میریزن میگن تو سلیقه ما نیس خودشون هم آرایش در حد دختر شمسی خانوم و اقدس خانوم یه ...

یعنی شما این قیافہ ھارو پسندیدی؟اگہ ارہ ،من دیگہ نظری ندارم

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
فقط دومى معموليه بقيه واقعا ترسناكن😶

خب اگر توی یه کشور اروپایی بودیم که بور بودن شاید بقیه اش هم واسمون عادی باشه. 

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
من ترسیدم بپرسم گفتم شاید چشم سومش باز شده بنده خدا😂😂😂😂😂 اسی شوخی کردما

😂😂خيلى بد بودن اگه مردم اين شكلى بودن من هر روز عينك دودى ميزدم ميرفتم بيرون، ديگ اينام شورشو از خاصى دراوردنا اون از لباساى هفته ى مد پاريس اين از ميكاپاشون، البته اينا بيشتر سمبليكن تا كاربردى بايد ديد تم شون چى بوده

اینا خوشگل بودن زشت شدن؟؟ یا از اول زشت بودن الان فکر میکنن خوشگل شدن؟؟؟!!

موضوعو پیچیدش کردی مغزم هنگید🤪

الان یه عده متخصص میریزن میگن تو سلیقه ما نیس خودشون هم آرایش در حد دختر شمسی خانوم و اقدس خانوم یه ...

ولی خب واقعا دیگه انقدر وحشت ناک نیستن 

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
یعنی شما این قیافہ ھارو پسندیدی؟اگہ ارہ ،من دیگہ نظری ندارم

😁😁 اگ توام ب غیر طنز خوندی منم نظری ندارم

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2706