2737
2734
عنوان

دلم میخواد خواهر شوهر کوچیکمو له کنم بعد هی بزنمشششش😤

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 71 پست
والا اون درگیر کرده همش میگه داداشی جونی منو برد بیرون مامانو بوس کرد منم میسوزم

همینه اشتباهت نسوز 😁به ی ورتم نباشه 

عوضش بگو اخی خوبه شوهر من هست تو رو ببره بیرون وگرنه میپوسی 😏بعدم ی پوزخند

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا اون درگیر کرده همش میگه داداشی جونی منو برد بیرون مامانو بوس کرد منم میسوزم

بچه است بعد هرکسی جای خودش رو داره اون حد و حدود خودشو نمیدونه شما چیزی نگو بزرگ میشه

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2728
2738
بابااا در مقابل ی الف بچه کم نیار  تو هم کارایی کن که حرصش دراد تحویلش نگیر اصن ادم حسابش نکن ...

والا کار ندارم اتفاقا گاهی هدیه میگیرم براشون یا پیام میدم قشنگ حرف میزنم مثلا اون روز میگه ماشالا داداش وقت نداره مارو شمال ببره که چون یه هفته قبلش منو علیرضا شمال بودیم😐

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

خب شما هم بچه ای نباید با این حرفا بسوزی 

بعدم ب نظر من شما نباید جلوی کسی به شوهرت بگی برای عروسی فلانی لباس میخوام یواشکی بگو 

وقتی بهت پیام میده اصلا حساس نشو. بگو دست داداشت درد نکنه خدا داداشتو برای هممون حفظ کنه. شما نشون دادی حساسی ی الف بچه میتونه اذیتت کنه مقصر اصلیشم خودتی 

من یه داداش بزرگ تر دارم کوچیک ترین فرزندم خانوادم زنش وقتی میاد از درو دیوار صدا میاد از من نمیاد کاری به کارش ندارم حتی وقتی پیشمم هست هیچی نمیگم کلا لالم 😂😂😂😂

2706