2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂خدایا منم حتما امتحانش میکنم😂😂😂

زندگی مشترک پست و بلندی های بسیار داره.البته واسه ما عین خیابونهای شهرمون پر دست اندازه.😂😂😂

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2728
اره بابا از جمکران اومدنی اومدم بت بگم دعات کردم ولی نبودی ینی حس ی بچرو داشتم ک گم شده😢😢😢😂😂😂ب ...

الهی😢😢😢همون شب که گفتی واسه چند روز میخوام برم؟منم گفتم تو هیئتم؟اگه اشتباه نکنم همون شب یا فرداش لغو کردم کاربریمو.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738
زندگی مشترک پست و بلندی های بسیار داره.البته واسه ما عین خیابونهای شهرمون پر دست اندازه.😂😂😂

وای دیروز یکی اومد خاستگاری😂😂😂😂۱۲ سال اختلاف سنی داشتیم😂😂😂ولی موقعیتش خیلی خوب بود لامصب😂😂😂شیطون داشت گولم میزد

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
وای دیروز یکی اومد خاستگاری😂😂😂😂۱۲ سال اختلاف سنی داشتیم😂😂😂ولی موقعیتش خیلی خوب بود لامصب😂😂 ...

چند سالته  خودت  ..منم ۱۰ سال تفوتمون خوبه  خیلی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
پس تو هم موقتی به فامیلیش سیو کن😅😅😅

😂😂😂😂خدانکشت😆😆😆

امتحان کن.دل آدم خنک میشه وقتی زنگ میزنه و فامیلیشو میبینی.حس انتقام دست میده😂😂😂

الهی😢😢😢همون شب که گفتی واسه چند روز میخوام برم؟منم گفتم تو هیئتم؟اگه اشتباه نکنم همون شب یا فرداش ...

اره 😊😊🌼🌼🌼🌼🌼🌼

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
چند سالته  خودت  ..منم ۱۰ سال تفوتمون خوبه  خیلی

۲۲

😂😂😂😂خدانکشت😆😆😆 امتحان کن.دل آدم خنک میشه وقتی زنگ میزنه و فامیلیشو میبینی.حس انتقام دست میده ...

اگ گفتی بیشتر از اون چی دل ادم و خنک میکنه😂😂

2706