2737
2739
عنوان

سوال دارم جیغغغغغ

205 بازدید | 18 پست

من تاریخ اخرین پریودیم ۹۸.۴.۳بود الان محاسبه بارداریم ۱۶ هفته و ۴ روزمه ولی دیروز تو سونو انومالی دکتره گف ۱۷ هفته و ۲ روزته و گف دختره میشه اشتباه بگه جنسیتو؟در صورتی ک همه مگن دختر بت نمیخوره شک کردم ینی اشتبا نگه مخام خرید کنم ایا سونو گرافی بعدی هم مگن جنسیتو؟یا فقط این میگه؟

انومالی دقیقه.سن و بیشتر بگه مسعله ایی نیست کمتر نباید باشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😅😅😅حرف سونوگراف رو قبول نداری

بعد حرف کسایی که از رو چش و ابروت گفتن پسره قبول داری😁

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

نگران هفته تی یا دختر بودنش؟؟ 

اونوخت علم و دم و دستگاه دکتر رو میبری زیر سوال ب حرف خاله زنکا رو باور داری؟؟؟

عزیزم دکتر شاید اشتباه بگه ولی تجربه من میگه هرگزززز هرگزززززز کسی به یک‌خانم باردار نمیگه بهت میاد دختر بزایی!! گرفتی؟؟؟

بچه دومت باشه ک سونوگرافی ها هم میگن معلوم‌نیس چون جرات ندارن بگن😐😐😐

2740
نگران هفته تی یا دختر بودنش؟؟  اونوخت علم و دم و دستگاه دکتر رو میبری زیر سوال ب حرف خاله ز ...

من بچه اولمه فرقی برام نداره چون ی دونه بچه مخام تا عروسیم کردم باردارشدم خخخ ولی فک کردم میشه اشتبا بگه 

چون طبق سونوهای خاله زنکی همه بجه ها پسرن🤣🤣🤣

😂😂😂اخه ی خاله دارم هرچی بگه همونه بخدا همه رو درس گفته ب من مگه دروق مگی مگم خاله بخدا دختره مطمعنم دسگا اشتبا نمگه مگ منتظر اون روزم ببینم حرفم درست در میاد🤣🤣🤣

2706