2737
2734
عنوان

سوال دارم جیغغغغغ

205 بازدید | 18 پست

من تاریخ اخرین پریودیم ۹۸.۴.۳بود الان محاسبه بارداریم ۱۶ هفته و ۴ روزمه ولی دیروز تو سونو انومالی دکتره گف ۱۷ هفته و ۲ روزته و گف دختره میشه اشتباه بگه جنسیتو؟در صورتی ک همه مگن دختر بت نمیخوره شک کردم ینی اشتبا نگه مخام خرید کنم ایا سونو گرافی بعدی هم مگن جنسیتو؟یا فقط این میگه؟

انومالی دقیقه.سن و بیشتر بگه مسعله ایی نیست کمتر نباید باشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

😅😅😅حرف سونوگراف رو قبول نداری

بعد حرف کسایی که از رو چش و ابروت گفتن پسره قبول داری😁

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

نگران هفته تی یا دختر بودنش؟؟ 

اونوخت علم و دم و دستگاه دکتر رو میبری زیر سوال ب حرف خاله زنکا رو باور داری؟؟؟

عزیزم دکتر شاید اشتباه بگه ولی تجربه من میگه هرگزززز هرگزززززز کسی به یک‌خانم باردار نمیگه بهت میاد دختر بزایی!! گرفتی؟؟؟

بچه دومت باشه ک سونوگرافی ها هم میگن معلوم‌نیس چون جرات ندارن بگن😐😐😐

2738
نگران هفته تی یا دختر بودنش؟؟  اونوخت علم و دم و دستگاه دکتر رو میبری زیر سوال ب حرف خاله ز ...

من بچه اولمه فرقی برام نداره چون ی دونه بچه مخام تا عروسیم کردم باردارشدم خخخ ولی فک کردم میشه اشتبا بگه 

چون طبق سونوهای خاله زنکی همه بجه ها پسرن🤣🤣🤣

😂😂😂اخه ی خاله دارم هرچی بگه همونه بخدا همه رو درس گفته ب من مگه دروق مگی مگم خاله بخدا دختره مطمعنم دسگا اشتبا نمگه مگ منتظر اون روزم ببینم حرفم درست در میاد🤣🤣🤣

2706