2733
2739
عنوان

بچها شوهرم بعد از ۶سال اعتراف کرد ماجرایی که عاشقم شده😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینطوری😅

خیلی بده ادم میاد مینویسه ک یه سری ادم توشادیش شزیک شن ولی متاسفانه انگار اینجا بیشتر بدرد این میخوره ک ادم بیاد از بدبختیاش بکه

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2728
نه خوشگلیم نه مانتو زیاد داریم نه واسمون سر و دست میشکنن، خودمون میریم سر طرفو میشکنیم🤦🏼‍♀️

اره ولله بنظرم مهم ترین دلیلش همین مانتو کهنه عاس ک میپوشیم 😂😂😂

2740

همسر من اون هفته گفت بیای یه اعترافی میخام بکنم .کلی جا خوردم و دل تو دلم نبود .گفت یادته وقتی  ایران بودیم خولستم برم بیرون گفتی نمیام خسته شدم از بیرون رفتن و بعدش گفتی برام اش سبزی بخر بیار .گفتم ارهه خب .گفت اونروز رفته کله پاچه خوردم توپ توپ بعد دیر شد رسبدم اش سبری خیلی بد بود  اش رشته گرفتم برات گفتم خب گفت هیچی دیگه بخاطر کله پاچه خوردن من اش تموم شده بود نه اینکه بد بود .یعنی تو روحش نصفه عمرم کرد فکر کردم چکار کردهه چنان دمپایی بهش پرت کردم 

خیلی بده ادم میاد مینویسه ک یه سری ادم توشادیش شزیک شن ولی متاسفانه انگار اینجا بیشتر بدرد این میخور ...

اتفاقا خیلیم خوشحال میشیم، خیلی شیرینه همچین داستان هایی😍ما شوخی ای حرفی سخنی زدیم ب دل نگیرین

آره حتما ،دوم دبیرستان بودیو خواستگار دکتر داشتی🤣🤣🤣

عزیزم این بسته به فامیل شماست که سطح سوادشون در چه حده

وقتی پدرت دندون پزشک باشه مادرت داروساز و توفامیلی باشی که همه توبهترین دانشگاهای کشور دارن تو بهترین رشته هل درس میخونن چیز دور از ذهنی نیست..برا کسی دور از ذهنه که که توفامیلشون یه پزشکم نباشه و....

مجازی جایی برا جولون دادن نیست ک بخام بیام برا یه مش ادمی ک نمیدونم کین یا چین حرف مفتو دروغ بزنم

از قدیم ی ضرب المثلی هست ک میگه کافر همه را ب کیش خود پندارد.درضمن شوهرمم داروسازه اگه قراره ناراحت شی بیشتر شو😂😂😂😂😂

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
عزیزم این بسته به فامیل شماست که سطح سوادشون در چه حده وقتی پدرت دندون پزشک باشه مادرت داروساز و تو ...

گیرم پدر تو بود فاضل ازبهر پدر تورا چه حاصل؟؟؟بابا مامانت و شوهرت دکترن باشه دیپلمه خانم.اینو میگم بیشتر بترکی کار به فک و فامیلم ندارم که از صدتا جدواباد تو بهتر و باسوادترن ازخودم بگم دارم تو یکی ازبهترین بیمارستانای تامین اجتماعی باتحصیلات فوق لیسانس و پست سوپروایزری خدمت میکنم بهتره از داشته هامون حرف بزنیم.خدا شفات بده

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر