2737
2734
عنوان

بچها شوهرم بعد از ۶سال اعتراف کرد ماجرایی که عاشقم شده😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 38 پست
گیرم پدر تو بود فاضل ازبهر پدر تورا چه حاصل؟؟؟بابا مامانت و شوهرت دکترن باشه دیپلمه خانم.اینو میگم ب ...

عزیزم کی گفته من دیپلمم؟؟؟لازم به ذکره ک خودم فیزیو خوندم.....درضمن وقتی حرف مفت میزنی منتظر جواب باش من کاری بدجواباد توندارم فقط خاستم بگم ذهن مریضتو درمان کنی 

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کی گفته من دیپلمم؟؟؟لازم به ذکره ک خودم فیزیو خوندم.....درضمن وقتی حرف مفت میزنی منتظر جواب با ...

فعلا که تو درمان لازم داری هرکی توتاپیکت نظر داد بهش پریدی،واقعا تواین دوسال اولین باره یکی تو نی نی سایت میبینم بهم میپره.اینقدر بد دل  و بدجنس نباش خدا میذاره تو کاسه ت بی جنبه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
چه قدبدباهمدیگه حرف میزنین 😮😟😲

عزیزم برو ببین چی گفته ب من.من نمیدونم چرا تومجازی همه دنبال عقده عاشونن .ببخشید اگ پیاما حال شماروهم خراب میکنه 

ولی واقعا نمیتونم سکوت کنم ببخشید بازم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2731
عزیزم برو ببین چی گفته ب من.من نمیدونم چرا تومجازی همه دنبال عقده عاشونن .ببخشید اگ پیاما حال شماروه ...

اره خوندم بی خیال اینجانباید ازخوشی هاگفت نمیدونم چرا اینجاخوششون نمیاد انگار

فعلا که تو درمان لازم داری هرکی توتاپیکت نظر داد بهش پریدی،واقعا تواین دوسال اولین باره یکی تو نی نی ...

اومدی منو ب تمسخر گرفتی میخای حلوا حلوات کنم.عزیزم توهم خیلی مراقب باش.....خذام راضی نیست بندش درمقابل بقیه از خودش دفا نکنه برو اول پیام خودتو بخون بد بیا چیزی بگو

بهتره باز پیاماتو بخونی ببینی کی بددلو بی جنبس.....

اره خوندم بی خیال اینجانباید ازخوشی هاگفت نمیدونم چرا اینجاخوششون نمیاد انگار

اره اولین باریه ک بد شنیدن یه حرف قشنگ اومدم اینجا ی چی گفتم ولی متاسفانه جز تمسخر کاردیگه ای ندارن.وقتیم ک چیزی میگی هرچی ازدهنشون درمیاد میگن امشب فهمیدم ک نینی سایت جای بدبختیاس

اومدی منو ب تمسخر گرفتی میخای حلوا حلوات کنم.عزیزم توهم خیلی مراقب باش.....خذام راضی نیست بندش درمقا ...

من محض شوخی گفتم تابحالم اینجا باکسی درگیر نشدم بابت کامنت اول معذرت میخوام اما شماهم خوب برخورد نکردی

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2740
من محض شوخی گفتم تابحالم اینجا باکسی درگیر نشدم بابت کامنت اول معذرت میخوام اما شماهم خوب برخورد نکر ...

من انتظار اینو نداشتم که بیام حرف بزنم هزارنفر بپرن بهمو بهان مسخره کنن واقعا چیز مسخره ای نگفتن.شما پیامتون خیلی بد بود انتظاریم جز اون جوابی ک دادم نمیرفت.

به هرحال من تاحالا باکسی بدرفتاری نکردم بااینک من مقصر نیستم اما ادبم حکم میکنه عذر خواهی کنم.شبتون خوش