2737
2739
عنوان

خنده دارین کار کودکیتون ؟!که الان یادش میافتین خجالت میکشین؟😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 25 پست

تازه سینه هام داشت رشد میکرد بعد مامانم برام سوتین گرف ک برام یکم بزرگ بود توشونو دستمال کاغذی پر میکردم ب دخترخاله هام پز میدادم ک سینه هام از مال اونا بزرگتره🤦‍♀️😐 اخرشم مامانم لوم داد☹😭

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار ابگرمکنمون آتیش گرفت اون موقع با نفت بود تو حیاط ...خیلی ترسیدم عین فیلم هندی ها داد زدم کمکککککک هنوز دختر دایی ها ازم میخندن..یه بار ب زن داییم گفتم عن دایی ک مامانم میگه زن دایی ت باهام قهر کرد فکر کرد منخوابیدم گذاشتم تو دهنت

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2731

زن عموی دامادمون همسایمون بود 

بعد خیلی رفت و آمد داشتیم 

یه بار گشنم بود خجالت کشیدم بگم گشنمه 

برگشتم گفتم من هر وقت صورتی میبینم گشنم میشه 

حالا رنگ مایع ظرفشوییشون صورتی بود 

زنه خندید بهم غذا داد 

از اون ماجرا 20 ساله میگذره 

هر وقت خودشو پسراش منو میبینن میگن دیگه صورتی میبینی گشنت که نمیشه؟ 

هنوزم به خاطر مشنگ بازیم خجالت میکشم

اینو تو یه تاپیک دیگه قبلا تعریف کردم.بچه که بودم پسر یکی از فامیلامون اومده بود خونمون .بعد من لخت مادر زاد شده بودم که مامانم منو ببره دسشویی😐فکر کنم 3 سالم بود.اصلا این کارو نمیکردما نمیدونم چرا اون روز این کارو کردم.هی مامانمو صدا میکردم بیاد منو ببره دسشویی اونم سرش گرم کاراش بود هی میگفت الان میام.منم لخت جلوی این پسر فامیلمون جولان میدادم بدون شرت مامانمم اونور بود نمیدید که من لختم.بعد این پسر فامیلمون هی میگفت یلدااا برو شلوار بپوش منم میگفتم نمیخواااام 😐الان من 19 سالمه اون پسر فامیلمون 28 سالشه 😐خدایا یادش نباشه 😭🙏

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

من بچه بودم داييم از مسافرت برام كلي سوغات اورده بود چون تك نوه بودم لي لي ب لالام ميذاشتن

اسمارتيز اورده بود m&m منم به هيچكس نميدادم😂مهمون مياد خونمون عيد بوده ب دختر فاميلمون مامانم ي بسته كوچولوشو داده.بعدم گفته برين تو اتاق بازي كنيد. تو اتاقم من دختره رو كلي زدم پس گرفتم

🙈🙈🙈دختره ي بي تربيتم گريه كرد خانوادگي بي ابرو شديم

همه فهميدن😂 ٣ ٤ سالم بود.

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2738
اینو تو یه تاپیک دیگه قبلا تعریف کردم.بچه که بودم پسر یکی از فامیلامون اومده بود خونمون .بعد من لخت ...

واااای خدایا مردم از خنده یاد اون لحظه افتادم که میرفتیم دستشویی بعد داد میزدیم ماااماااان بیا منو بشوووور😂😂😂

اخی😂😂😂😂😂😂 حتما یادشه

وای نه😭😭😭

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)