2703
2553

سلام دوستان حوصلم سر رفته گفتم دورهم یکم بخندیم.

من خودم بچه بودم  ادای یکی از فامیلا رو در میاوردم هر محفلی بود منو صدا میزدن واسه ادا در اوردن(دلقکی بودم براخودم) یا اینکه رفته بودم کلاس ژیمناستیک هرکی میومد خونمون واسش ستاره میزدم خیلی تباه بودم تو کودکی اصلاااا😂😂😂

خونه خالم بچه هاش انقدر قلقلکم دادند جیش کردم .

اصلا خوب کردم خو بیشعدرا چرا انقدر قلقلکم دادید

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من با دوتا از دوستام کنار رودخونه بازی میکردیم که یکیمون افتاد پایین ما هم خودمون رو انداختیم پایین که برش گردونیم.سه تایی موندیم تو رودخونه  

سه چهار سالمون بود

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2456

من با دوتا از دوستام کنار رودخونه بازی میکردیم که یکیمون افتاد پایین ما هم خودمون رو انداختیم پایین که برش گردونیم.سه تایی موندیم تو رودخونه  

سه چهار سالمون بود

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
واااای😂😂😂😂😂

بچه هاش مقصر بودند ولی اون صحنه اصلا یادم نمیره

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

فک میکردم ما میریم تو توالت دسشویی میکنیم ک کسی نبینه از این رو 

میرفتم پشت در اتاق پی پی میکردم 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2714

همیشه مامانم میگف لباس هاتو تا بزن بزار کمد همینجوری نزار 

یه بار جیش کردم تو شلوارم تا کردم گذاشتمش تو کمد

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2706