2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر ببین اگه درست بشو بود شوهرت خودش واسطه میفرستاد قول میداد که دیگه خانوادش توی زندگیتون دخالت نکنن

پس بدون اگه برگردی مشکلاتی که به خاطرش قهرکردی حل نمیشه فقط باید کنار بیای

البته حتما مشاور برین

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
مهریه گرفتید یا نه؟

تمکینو دارم میگیرم

چقد دلم سوخت بعد چند ماه قرار شد با هم حرف بزنیم من با ذوق بهش زنگ زدم دیدم همش فیلم بازی میکرد ک تو این حرفو زدی اینطور شد اونطور شد همش از دروغ ک مدرک جمع کنه

فهمیدم دوسم نداره خیلی دلم شکست

هر چی خواهش کردم به خودت برگرد بخدا من نمیخوام مدرک جم کنم چرا اینجور میکنی

ولی سعی داشت منو از خودش زده کنه

ینی یذره احساس ندارن

تمکینو دارم میگیرم چقد دلم سوخت بعد چند ماه قرار شد با هم حرف بزنیم من با ذوق بهش زنگ زدم دیدم همش ...

مدرک چی متوجه نشدم؟عاقبت چی شد!دادخواست طلاق کی داده!؟؟؟

میخوای جدا شی خودت؟

مهریه چی؟!

❤دل نیست هر آن دل که دلآرام ندارد❤
2738

چیکار کنم بنظرتون؟

زندگیم ازهم پاشیده 

دادخواستم دادم

فقط یه دوراهی بزرگ موندم

برگردم و زندگی را بهشت کنم امکانش هست؟

یا جدا شم بهتره؟

مدرک چی متوجه نشدم؟عاقبت چی شد!دادخواست طلاق کی داده!؟؟؟ میخوای جدا شی خودت؟ مهریه چی؟!

اگ اون درخواست طلاق بده باید مهرمم بده اگ من بدم توافقی میشه

یعنی ی مدلی بام حرف میزد ک میدونست بدم میاد

بزا مثال بزنم برات

مثلا از الکی بگ تو به مامان بابام فلانی بی احترامیو کرده اون فحشو دادی زدی زیر تموم شرطای اول خواستگاریمون و از خونه هم فرار کردی ولی من هنوزم دوست دارمو برگرد منتظر برگشتنتم.

تا این حد مر موز

اونوخ تو هیچ فحش و بی احترامی ب خانوادش نکردی دقیقا اونم زده زیر کل شرطاش حرفای الانشو بگ اینا شرطای اول بودن و تو رو بکنه دروغگو

خودشم از خونه بندازتت بیرون

اون دوست دارم و برگرد هم واس این باشه بگ ببینید دوسش دارم خونه بر نمیگرده

بعد رفته بود تو فیلم میگفت زدی زیر شرطای شب خواستگاریت ب چ قیمتی ب قیمت خراب شدن زندگیت ؟

😂

هر چی بش میگفتم بس کن بیا منطقی بحرفیم ولی نه هی ب این کارش ادامه میداد و تموم سعیش این بود بترکونم مهریه نده طلاقم بده

تازه اون معلوم نی دلش کجا گیره 

تو را خدا بیایید بگید خودتون یا کسی را میشناسین تا مرز طلاق و جدایی رفته باشن و برگردن به زندگی و از قبل بهتر شده باشن؟

خب عاقبت چیشد ممنون میشم توضیح بدین

هیچی اینا ۴سال بود عقدبودن پسره عروسی نمیگرفت آخرسردختره رفت شکایت کرد ومراحل آخرطلاق بودن که خانواده ی پسره اومدن گفتن عروسی میگیرم الان ۵ساله ازدواج کردن یه پسردارن

2706