2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هعی خدا منک دوس ندارم طلاق بگیرم خدا نکنه کسی مثله من خونه باباش قهر باشه خیلی بده

اتفاقا منم دلم میخاد از دست خانواده شوهرم قهر کنم برم 

یسره یه حرف مفتی میزنن دل ادمو میشکنن

تو بخاطر شوهرت قهر کردی یا خانوادش

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2738
هعی خدا منک دوس ندارم طلاق بگیرم خدا نکنه کسی مثله من خونه باباش قهر باشه خیلی بده

هی مثل شما که خوبه من از شما بدترم...قهر که خوبه من دادخواست طلاق دادم و مهریه اجرا گذاشتم

❤دل نیست هر آن دل که دلآرام ندارد❤

وقتی من کوچیک بودم خاله ام و شوهرش از هم جدا شدن با اینکه تو خانواده ما طلاق از مرگ هم بدتره مخصوصا اون موقع که بیست سال پیش بود

دو تا هم بچه داشتن فقط میدونم خاله ام خیلیییی لجباز و مغرور بود بعد دو ماه گریه و زاری و دوری از بچه برگشت و رجوع کردن ولی اخلاقاشون تا این زمان که فرقی نکرده دختر شم ازدواج کرده الان

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
اره بی فایدست دیگه تا چیزی بشه سرفوش و توهینو میکشین ب همه ببین لیوانی ک شکسته رو نمیشه دوباره از نو ...

بله ولی بعضی وقتا خودتم نمیدونی چرا عصبی و‌پرخاشگری کردی یهویی یه حرفی میزنی که بعد پشیمون میشی که آره پشیمونی هم سودی نداره دیگه...منم دادخواست طلاق دادم واسه همین.....

وقتی من کوچیک بودم خاله ام و شوهرش از هم جدا شدن با اینکه تو خانواده ما طلاق از مرگ هم بدتره مخصوصا ...

ولی شوهرخالتون حس نکرده خانومش خیانت کرده که...گره کور زندگی من باز نمیشه هیچوقت عاقبت ما جدایی چون حس میکنه من خائنم😏😏😏😏

2706