2733
2734
عنوان

به نظرتون چیکار کنم؟؟؟

66 بازدید | 9 پست

ی وام میخوایم برداریم که با دادن قسطش کلا ۲ تومن پول واسه خودمون میمونه از حقوق. حالا نمیدونم بردارم یا نه. دو دل شدم میگم زندگی با دو تومن خیلی سخته ب نظرتون چ کنم

✋🏼  لطفا تا وقتی نخواستم ازتون ، کسی جز استارتر لایک نکنه      ممنون✋🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با پول وام‌میخای چیکار کنی؟و چقد طول میکشه تسویه شه؟

گوشی بخرم نزدیک به ۶ تومن قرض دارم اونارو تصویه کنمو باقیش هرچی موند بذارم تو بانک. ۳ ساله ست

2728
حقوق شوهرمن دوتومنم نیس تازه چندتاقسطامون تموم شده یکی دیگ مونده هنوز نی نیمم توراهه  سخت نگی ...

خدا کمکت کنه عزیزم. نمیدونم آدم ولخرجی نیستم ولی دلم نمیخواد سختی بکشم

با‌دوتومن زندگی سخته،😨😨😨😨مگه توماه چی‌میخورین ،چیکارمیکنین،

تو شهرای بزرگ خرج روزمره نزدیک به ۱ تومن میشه ب خدا. امروز حساب کردم بدون تفریح و لباس و خرج ماشین ، ۱ تومن فقط واسه مواد خوراکیه ضروری خرج میشه

تو شهرای بزرگ خرج روزمره نزدیک به ۱ تومن میشه ب خدا. امروز حساب کردم بدون تفریح و لباس و خرج ماشین ، ...

اها خب بشین یه حساب کتاب بکن ،ببین چجوریه ،بعد‌ببین تو ماه یه قسمتی میمونه واستون یانه برایه خدایی نکرده اگه مشکلی پیش بیاد 

2738
گوشی بخرم نزدیک به ۶ تومن قرض دارم اونارو تصویه کنمو باقیش هرچی موند بذارم تو بانک. ۳ ساله ست

نه وام نگیر عزیزم...کم کم پس انداز کن از حقوقتون و قرضتو بده و‌گوشی بخر اینجوری خودتو تو تنگنا قرار بدی حالت بهم میریزه تجربه دارم ک میگم عزیزم ب هیچ عنوان نکنی این کارو چون ممکنه ی موقعیت بدجور گیر کنی و پول نداشته باشی و بهم بریزی ک خیلی رو اصاب آدم تاثیر میزاره و مشکل ساز میشه😊