2737
2734
عنوان

اسم دخترمو میخوام عوض کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 48 پست
کلا جواب نمیده الکی تاپیک زده😐😐

شاید من دوست نداشته باشم اسمشو بگم و فقط در رابطه با سوالم راهنمایی خواستم دوست عزیز 😊

تو این زندگی  چیزی لذت بخش تر از کتاب و فیلم و دخترم پیدا نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید من دوست نداشته باشم اسمشو بگم و فقط در رابطه با سوالم راهنمایی خواستم دوست عزیز 😊

عزیزم ما که سوال بدی نپرسیدیم گفتیم اسمش چیه شاید اسمش قشنگه شما یکم حساس شدی گلم

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
2742
عزیزم ما که سوال بدی نپرسیدیم گفتیم اسمش چیه شاید اسمش قشنگه شما یکم حساس شدی گلم

دلیل جواب ندادنم این نبود که اسمشو دوست نداشتم من فقط راهنمایی خواستم در مورد سوالم. دونستن اسمش لزومی نداشت. بیخیال حالا😉

دلیل جواب ندادنم این نبود که اسمشو دوست نداشتم من فقط راهنمایی خواستم در مورد سوالم. دونستن اسمش لزو ...

حالا ما یکم زیادی کنجکاویم خواهر😂😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

نیلا که  اولا خیلی ناز و قشنگه   خیلی هم رو بورسه

دوما به جای دردسر  ثبت احوال    خودتون   نیلیا   صداش کنید و به همه هم بگید نیلیا 

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
2738
چشم 

اسم نیلا امسال خیلی پرطرفدار شده 

برو تو سایت ثبت احوال بزن ببین 

جزو بیشترین اسمهای محبوب و پرطرفداره

تازه دختر منم  میگه منو   نیلا صدا کنید  

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
عزیزم اسم بچه من نیلاس  میخوام بزارم نیلیا چون همین الانم صداش میکنیم نیلی نمیخوام دو اسمه بش ...

خیلی اسم قشنگیه، من اسم دخترم هانا هستش، دوس داشتم عوضش کنم به نیلا. منتها همسرم میگه عمراااا. هانا هم دیقه نود انتخاب شد 

تشک رفلاکس خریری؟

وای نه هنوز .رفلاکس دخترم خوب نمیشه دیگه نمیکشم. هم خودس اذیت میشه هم من 

من سفارش دادم منم نمیکشم خسته ام

از همون مدل نی نی آسا سفارش دادین؟ 

یه گروه واسه مامانایی که بچه های رفلاکسی دارن زدم خواستید عضو شین

https://chat.whatsapp.com/JvsXU9pYlitJpptO7ogmqD

2706