2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین دیگه خسته شدم میخوام زار زار گریه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 146 پست
اصلا درک نمیکنم کسی از لاغری بناله😩😩😩دست راستت تو فرق سرم 😢😢😢

منم واس همین خیلی افسرده و گوشه گیر شدم

احساس میکنم خیلی بی لیاقت و بی عرضم که یه ذره وزنمو بالا ببرم

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح تا شب تو خونه تنهام اصلا غذا خوردن بهم لذت نمیده بعضی وقتا با زورو گریه غذا میخورم بعضی وقتا هم ...

خب منم تنهام ولی این فک لامصبم همیشه باید درحال جویدن باشه انگار ...من برخلاف توام دقیقا..‌‌شدیدا ریزه خواری دارم

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
منم میدادم به خدا 

بدیننننن😭😭😭😭😭

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐
2728
گریه نکن  برو دکتر غدد  یکشنبه صبح برو  یادت نره

ینی فک میکنی شاید سرطان دارممم؟؟؟؟

خرما باگردو

بستنی

شیرموز

ابهویج

موز

شیرینی خامه ای

کیک تولد 

چایی نبات

اش رشته سوپ

ماکارونی

برنج

سیب زمینی سرخ شده با سس

کوبیده 

آجیل 

اینا رو حتی شده کم اما بخور 

بعد هر وعده غذا اگه همیشه مثلا 5 تا قاشق غذا میخوری 4 تا بخور اون ی قاشق و سالاد با سس بخور. 

این باعث جذب غذا میشه لز سر سفره هم ک پاشدی ی لیوان آبمیوه یا ی بستنی بخور. 

همون لحظه

من اینارو رعایت کردم و دکترم خیلی بهم کمک کرد

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
کاش منم چاق بودم کاش کاششششش😭😭😭😭 هیچی نمیتونم بپوشم هیچی  همش باید لباس های گشادو پوشیده ...

بگرد لباسایی ک بهت میادو پیدا کن 

شبکه فشن شو ببین 

اون دخترای دو متری چهل کیلویی رو 

چی بگم بهت اخه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738
چرا میدونم ک حس بدیه چون خودمم لاغر بودم اما تو لاغری فرم باس ن و سینمو داشتم. اما تو مهمونی از اندا ...

کاش منم چاق بشم آرزو شده برام خدایا ادمم اینقدرررر بدبخت

شوهرم نمیذاره فست فود بخورم ینی وقت نداره صبح تا شب سرکاره منم صبح تا شب تو خونه تنهام اصلا غذا خور ...

خب انقد کم خوردی معدت کوچیک شده چند وقت سعی کن  بیشتر غذا بخوری کم  کم معدت جا باز میکنه و خودت دیگه گشنت میشه ،با چاییتم همیشه شکلات یا کیک بخور

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...
شوهرم نمیذاره فست فود بخورم ینی وقت نداره صبح تا شب سرکاره منم صبح تا شب تو خونه تنهام اصلا غذا خور ...

شوهرت وقت نداره تو نمیخوری. 

قشنگ زنگ بزن برات سر ظهر پیتزا و ساندویچ و اسنک با نوشابه و سالاد بیاره در خونه بذات

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
فوقش کورتون میزنی چاااااااااااق میشیا  گامبو بگن همه بهت

کورتون چیه

گامبو چیههه

غذا خوب بخور..انقدر خودت اذیت نکن عزیزم😢😢😢😢

نمیتونم نمیتونم انگار یه چیزی راه گلومو بسته😭😭😭😭

تا میتونی   ماکارونی  برنج  بخور   هر وعده  تو غذاهات  ی عالمه  س ...

یکم که میخورم زودی سیر میشم

ژنتیکت چطوره؟شاید از یه سنی به بعد چاق شی 

مامانم اینا همشون قبل زایمان عین چوب خشک بودن بعد زایمان اندامشون خیلی رو فرم شده نه چاقن نه لاغر

2706