2726

وای خدایا دیگه اعتماد به نفس ندارم نه دوس دارم کسی بیاد خونم نه دوس دارم برم خونه ی کسی😭😭😭😭😭

جایی میریم همش میرم پشت اینو اون قایم میشم یا میرم میمونم به یه بهونه ای تو آشپزخونه یا توالت

همش دوس دارم تنها باشم دیگه حتی نمیخوام شوهرمم منو ببینه

شبیه سو تغذیه ها شدم رگ و استخون های دست و پام زده بیرون

۱۹ سالمه ولی دستام شبیه پیرمردای ۱۰۰ سالس شایدم بدتر

دیگه شوهرمم دوسم نداره تورو خدا کمکم کنید دارم از لاغری میمیرم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

خسته شدم از بس تو نگاه اول همه میگن واااااای چرا اینقد لاغری

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مهمون بودیم جایی همه جمع بودن یهو بهونه گرفتم که شوهرم باید بیارتم خونه

کاش میشد چربیامو بت میدادم....عیب نداره سالاد الویه بخور....

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
چند کیلویی

قدم ۱۷۰ 

وزنم ۴۸

منم چاقم 

ولی اعتماد به نفسمو دارم هنوز 

امسال سی کیلو کم کردم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

شیرینیجات و فست فود بیشتر بخور چاق میشی سریع، وعده های غذاییتو هم از سه وعده پنج وعده کن

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...

اصلا درک نمیکنم کسی از لاغری بناله😩😩😩دست راستت تو فرق سرم 😢😢😢

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
😐

به قرآن نمیدونی که خیلی حس بدیه الان دارم گریه میکنم شبیه مریضا شدم

کاش میشد چربیامو بت میدادم....عیب نداره سالاد الویه بخور....

منم میدادم به خدا 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706