2703
2553
عنوان

خواهش میکنم بیاین دیگه خسته شدم میخوام زار زار گریه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 146 پست
از اوب لاغر بودی؟؟؟ چن کیلویی می؟ 

اره از اولش لاغر بودم روز به روزم داره بدتر میشه

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐
به قرآن نمیدونی که خیلی حس بدیه الان دارم گریه میکنم شبیه مریضا شدم

گریه نکن 

برو دکتر غدد 

یکشنبه صبح برو 

یادت نره 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به قرآن نمیدونی که خیلی حس بدیه الان دارم گریه میکنم شبیه مریضا شدم

چرا میدونم ک حس بدیه چون خودمم لاغر بودم اما تو لاغری فرم باس ن و سینمو داشتم. اما تو مهمونی از اندام بقیه حرص میخوردم. الان شدم 68 و کاملا راضی فقطم غذامو ذره ذره زیاد کردم

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
اره از اولش لاغر بودم روز به روزم داره بدتر میشه

فوقش کورتون میزنی چاااااااااااق میشیا 

گامبو بگن همه بهت 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2720
کاش میشد چربیامو بت میدادم....عیب نداره سالاد الویه بخور....

صبح تا شب تو خونه تنهام اصلا غذا خوردن بهم لذت نمیده بعضی وقتا با زورو گریه غذا میخورم بعضی وقتا هم صبح تا وقتی که شوهرم بیاد گشنه میمونم الان چندین ساله که میخوام چاق بشم ولی نمیشه که نمیشه

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

تا میتونی   ماکارونی  برنج  بخور   هر وعده  تو غذاهات  ی عالمه  سیب زمینی  بریز     با چاییت  شیرینی و  شکلات بخور    ...هر وقت  حوصلت  سر  رفت   با  خوراکی  خودتو  سر گرم  کن     چیپس و ماست 😋  خیلی خوبه  چاقم  میکنه

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
2714
خب دکتر تغذیه برو با حرص خوردن ک درست نمیشه

به یه دکتر تغذیه خوب زنگ زدم واس پنج ماه بعد وقت داد

چجوری سی کیلو کم کردی ؟زیر نظر دکتر تغذیه بودی؟؟

هم غدد 

هم تغذیه 

ورزش هم فقط پیاده روی و طناب 

6 ماه 

31 کیلو کم کردم 

رفتم تو تثبیت 

2 کیلو اضافه کردم 

دوباره رژیمو شروع کردم نتونستم رژیم بگیرم 

صبح تا شب تو خونه تنهام اصلا غذا خوردن بهم لذت نمیده بعضی وقتا با زورو گریه غذا میخورم بعضی وقتا هم ...

خب عزیزم. موقعی ک دلت نمیخاد غذا بخوری فقط به مهمونیا و جاهایی ک همه میگن لاغری و اعصابت خورد میکنن فکر کن. 

از حرص اونام شده حتی کم بخور. 

تو باید هدفت باز کردن حجم معدت باشه بنظرم اول با اش و سوپ و اینا شروع کن

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
منم چاقم  ولی اعتماد به نفسمو دارم هنوز  امسال سی کیلو کم کردم

کاش منم چاق بودم کاش کاششششش😭😭😭😭

هیچی نمیتونم بپوشم هیچی 

همش باید لباس های گشادو پوشیده بپوشم 

تو جمع های زنانه من همیشه با مانتو میشینم 

خدایا اخه اینم درده دادی به من

چند کیلیویی حالا؟

۱۷۰

۴۸

شیرینیجات و فست فود بیشتر بخور چاق میشی سریع، وعده های غذاییتو هم از سه وعده پنج وعده کن

شوهرم نمیذاره فست فود بخورم ینی وقت نداره صبح تا شب سرکاره

منم صبح تا شب تو خونه تنهام اصلا غذا خوردن هیچچچچچ لذتی بهم نمیده همش تو تخت خوابم

2706