2733
2734
عنوان

داداشم جلو همه خوووردم کرد😢بغض عجیبی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2798 بازدید | 66 پست
کسی اونجا بود جز خودتون که بخواد خودی نشدن بده؟

خانواده م ومیزبغلیام فهمیدن فکرکنم

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
یاد خودم افتادم موقع تولد دوستم دقیقا همینجوری خوردم کرد تا یه ماه  یاد حرفاش میفتادم گریه میکر ...

چی گفت بهت؟

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن تو دهنش یاد بگیره احترام بزاره دو روز دیگه زن گرفت حد خودشو بدونه 

بازنش اینطور رفتار نمیکنه که دیدم که میگمااا

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×

بالاخره هر خونواده یه نخاله اینطوری داره. اینطور آدما عقل ندارن انگار. بهترین کار بی محلیه. باهاش حرف نزن تا بدونه تو ناراحت شدی.

داداش منم همش بهم می گفت خمره بخریم ترشیتو بندازیم. :/ 

حالا من 23 سالم بود اون موقع. زنش هم سن من بود. 19 سالگی ازدواج کرده بود. اونم با داداش گند اخلاق من. جلوی اون می گفت.

وقتی هم ازدواج کردم جلوی همسرم گفت خدا رو شکر تو اینو گرفتی نترشید. یا میگه فلانی تو رو باید طلا گرفت که با خواهرم زندگی می کنی و خیلی حرفای دیگه

فکر میکنه شوخی میکنه ولی حرفاش دلمو می شکنه.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2731

اساسا داداشا همینجورین

داداش منم اینجوریه

جلو زنش ب من میگه این قبلا تاپاله بوده الان مانکن شده

منم گفتم دهنتو ببند تا جلو زنت خوردت نکردم

سرشو انداخت پایین

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
بالاخره هر خونواده یه نخاله اینطوری داره. اینطور آدما عقل ندارن انگار. بهترین کار بی محلیه. باهاش حر ...

واااای چرا اینحوری میگه؟

یه بار بهش بگو ناراحت میشی 

من بودم گریه ام به راه بود

عزیزم داداشتم عاشقته کلا داداشا عاشق خواهراشونن این ثابت شدس ولی خیلی بی ادبن😂میفهمم چی میگی اصلا ب ...

موافقم باهات

داداش منم کوچیکتر از منه انقد چرت و پرت میگفت ب من و آبجیام ب شوخی میگفت ماهم ب شوخی جوابشو میدادیم ولی در عین حال خیلی هم دوستش داریم جون میدیم براش 

این پسرا مدلشون همینه فک میکنن همونجوری با دوستاشون شوخی میکنن با خواهرشونم میشه شوخی کرد

فقط میشه براشون دعا کرد خدا عقلشون بده😂😂😂

چقدر داداشا بیشعور شدن ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738

تو هم قوی باش داداش و ولش کن اگه دوست داشت باهات این طوری رفتار نمیکرد چند بار باهاش سرد باش اون وقت قدر تو و محبت رو میدونه ‌بعضی موقع ها کم محلی لازمه زیاد هم به یه نفر بها بدی این طوری میشی مهم پدر مادره داداش چه خریه .👧

چی گفت بهت؟

خوب تو چشمام زل زد گفت تو چقد زشتی .بعد من هیچی نگفتم .گفتم بیا بریم بستنیبخریم  بخوریم گفت برو بمیر بابا .بعد گفت ای چه کادویی هست خریدی اصن بمن نمیاد به خودت ک سیاه و زشتی میاد  بعدشم ک قهر کردم میگف من اصن منظوری نداشتم   

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
واااای چرا اینحوری میگه؟ یه بار بهش بگو ناراحت میشی  من بودم گریه ام به راه بود

من واسم مهم نیست. چون از هرکس به اندازه ی عقلش انتظار دارم. فقط لبخند می زنم. هر چند که خودم ناراحت میشم.

پس ببین داداش تو خیلی هم بد حرف نمیزنه. :))

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

بنظرمن داشت باهات شوخی می کنه و مزه بپرونه ....همه داداشا اینجورین دوس دارن خواهرشون دق بدن ولی براشون جون میدن ....داداشم از بس عیب من کرد وازم ایراد گرفت ودقم داد بهش میگفتم زنتوببینم  الان دقیقن زنش داره دقش میده و میات پیش من درد دل میکنه که چرا این هرکار کنم هرچی یادش بدم باز خنک بازی در میاره😂😂منم فقط سکوت 

داداشت دوست داره عزيزم داداشا شوخياشون اينجورين 

من ك واسه داداشم جون ميدم هرچقدم ازين شوخيا ميكنه بازم جونمو ميدم بهش اونم همينطور در عين شوخيايه تندش بازم مطمعنم عاشقمه

واقعا نميدونم بعضيا چرا ميام ديگه حرف نزن باهاش قهوه ايش كن گمشه بره هيچي نميگي من بودم ميكشتم اونيو ك اينجور بگه

اوني ام ك دركت ميكنه از ناراحتيش ميگه بحثش فرق ميكنه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘