2737
2734
عنوان

داداشم جلو همه خوووردم کرد😢بغض عجیبی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2798 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب خدااا مثلا من کلی آرایش میکنم ب خودم میزسم همه میگن چ خوب شدی داداشم میگه هنوزم مث کوزتی😂😂ولی وق ...

آخر زدی تو خال بیشعور دوست داشتنی 😂😂😂

داداش من همش ب من میگفت تو ب خونه موندی هیشکی تورو نمیگیره منم میخندیدم میگفتم آره خداروشکر عوضش تو زن میگیری من میشینم تو خونه دقش میدم بیاد رو اعصاب و روان تو راه بره چقد کیف میده 😂😂

وقتی فیلم عروسیم گرفتم ی صحنه دیدم داداشم ی گوشه وایساده بود با ی نگاه خاصی زل زده بود ب من همه متوجه شدن گفتن وای داداشتو ببین چ با حسرت نگات میکنه معلومه خیلی دوستت داره 

هر وقت دلم براش تنگ میشه میزنم اون تیکه فیلم رو نگاه میکنم قربون صدقش میرم 

2728
علت غصه ی پدرت، حرف برادرت نیست، ناتوانی تو در بیان حرف خودت و دفاع از خودته.

چی بهش بگم ؟هرچی بگم صدبرابر حرف میشنوم همه ام به من میگن توهیچی نگو

جوابشو میدم اما اون بدتر جواب میده سکوت کنم کمترحرف میشنوم توجای من نیستی که میگی دفاع کن وتوسری خورنباش راه هارو رفتم مهم نیست 

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤

منم عاشق داداشمم جیگرشووو بخورم من قربون صدقه ش میشم اون هیچی نمیگه میخنده...بعضی وقتام دلمو میشکنه ولی خوب برادره دیه تو دلش چیزیش نیس همون اگه یک اتفاقی برات بیفته جونشو میده برات

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔