2737
2739
عنوان

بیاین بگین چه تفریحاتی دارین یا چکارایی میکنین که حالتونو خوب کنه😊

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 69 پست
چندسالته عزیزم

۳۱

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اشنایی باهاتون خیلی خوشوقتم عزیزم❤😍

منم همین طور عزیز😘😊

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2731

دیدن انیمه مانگا منهوا ،رفتن خرید مایحتاج خونه، پیاده روی، رفتن به پارک محلمون .سر زدن به فامیل خیلی کم ،شرکت تو مجالس خانگی همسایه ها مثل روضه دعا مولودی.

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
دیدن انیمه مانگا منهوا ،رفتن خرید مایحتاج خونه، پیاده روی، رفتن به پارک محلمون .سر زدن به فامیل خیلی ...

انیمه و مانگا رو خیلی موافقم😊😊

2738
فعلا‌که خونه ام  ولی خیلی برنامه ها دارم برا تابستون اینده

مثلا؟

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو