2733
2739

سلام بچه ها .من همیییشه توی خونه م .نهایتا گاهی استخر میرم یا بازار...چن روز پیش خونه مادرشوهرم بودم دیدم میگفتن دسته جمعی میرن حمام عمومی و کلی میخندن و خوش میگذره بهشون خلاصه(بماند که من بددلم و از حموم عمومی بدم میاد ولی مهم اون لحظه خوبه)میخوام بهم پیشنهاد بدید دیگه میشه چه کارایی کرد

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو

😑😐حموم عمومی 😕😐مگه هست هنوزم!

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

تو چرا باهاشون نمیری ... منم از حموم عمومی بدم میاد 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
😑😐حموم عمومی 😕😐مگه هست هنوزم!

آره انگار هست اونام تازه کشف کرده بودن و ۷ ۸ نفری رفته بودن.اما من از حمام عمومی بدم میاد میخوام تفریحات خوب دیگه پیدا کنم

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
2706