2733
2739
عنوان

هر هفته شوهرم میاد ی کاری میکنه بیشتر ازش متنفر بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 6041 بازدید | 187 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر شوهرت بیشعوره تو که اپارتمان داری و خانوادتم حمایتت میکنند چرا این شوهرو تحمل میکنی؟؟ یا اینکار ...

امروز ب خواهرم گفتم فقط ب خاطر بچم دارم تحملش میکنم نه مالی.نه احساسی.بهش هیچ احتیاجی ندارم.ولی پسرم خیلی زودرنج و حساسه میترسم تاثیر بد بزاره تو روحیش.باورت نمیشه ی شب خواب دیدم تو جاده مرده انقدر صبح خوشحال بودم فکر میکردم خوابم واقعی بوده

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
درست مثل بیشرف شوهر من فک کن برا زایمانم مامانم اومده شوهرم و مادرش هی میگفتن امروزیا چه خوب میمونن ...

باعرض معذرت چقد بی درکن نمیبینن بخاطر آسایش وکمک به شماوبچه مامانت اومده

2728
باقی هفته کجاست شوهرت ؟ جلوی مادرت خیلی جدی به شوهرت میگفتی بچه مدرسه ای که نیست نیم ساعت دیرتربخواب ...

خبر مرگش سمنان کار میکنه.اصلا سمتانیه کلا.میگه بیام تهران پستمو از دست میدم!!!!

ازون لحظه ک پاشو گذاشت بالا شوهرم دقیقه ای ی بار ب پسرم میگفت شب بخیر بگو بریم بخوابیم

ستایش ک حدود نه شروع میشه چ زود خو صبر میکرد تا نه نیم😒

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
2738

میگفتی خوب بچه ات رو بردار برو بخواب. چرا هی اعلام میکنی! 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

امروز صبح بهش گفتم ب چ حقی جلو مامانم هی میگه بریم بخوابیم.میگه برو بابا دیوونه.دیگه ب خاطر اینکه حلو بچم دعوا نشه ناهار پسرمو گذاشتم رفتم بهشت زهرا سر خاک بابام 5 اوندم.شام پسرمو گذاشتم ی ساعت باهاش بازی کردن دیدم رفته تو اتاق درو بسته من  نبینه دوباره رفتم بیرون خونه خواهرم 11 اوندم میبینم خوابه حتی زنگ نمیزنه ببینه من کجااام.اصلا مجسمه غیرت و شعور باید بسازن از روش

امروز ب خواهرم گفتم فقط ب خاطر بچم دارم تحملش میکنم نه مالی.نه احساسی.بهش هیچ احتیاجی ندارم.ولی پسرم ...

ببخشید یعنی حتی رابطه هم ندارید باهم؟بعد نمیترسی با یکی دیگه باشه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
امروز ب خواهرم گفتم فقط ب خاطر بچم دارم تحملش میکنم نه مالی.نه احساسی.بهش هیچ احتیاجی ندارم.ولی پسرم ...

منم اینجوری شدم نسبت به شوهرم 

بنظرم از شوهرت کرایه هرچند کم بگیرید ولی بزار حساب مخفی خودت 

متنفـرم از آدم های که همیشه در حال نظـر دادن هستـن حتی بدون اینکه نظـرشون رو پرسیده باشـی تو تمـام مسائل شخصـی آدم سـرک میکشـن و تـِز میدن هر کـس سلیقـه خاص خـودش رو داره اگه از نظر شمـا زشتـه سلیقه و نظرتون رو برای خودتون نگهدارین متنفـرم از آدم های که از خصـوصی ترین مسائل زندگی آدم سوال میپرسـن متنفـرم از آدم های بدذات که اگه به نفعشون باشـی بهت خوبـی میکنن و اگه براشون نفع نداشته باشـی بدترین بدی هارو در حقت میکنن و اگه باهاشون مثل خودشون رفتار کنی تازه ناراحت هم میشن ولی من این رو تو زندگیم یاد گرفتم با هرکس اندازه لیاقتش رفتار میکنم من کینه ای نیستـم اما آلزایمر هم ندارم حتی کوچیکترین حـرف ها توی ذهنم مونده اگه لطفی در حق این مدل آدم ها بکنم معنیش این نیست بخشیدم یا فراموش کـردم از ته قلبم از وجودشون متنفـرم فقط شاید اون لحظه مجبور بودم لطفی کنم خیلی وقتا در جواب این همه فضولی و سوال فقط لبخند میزنم و تو ذهنم فکر میکنم آیا این چیزها به تو ربطی داره ...
2706