2733
2734
عنوان

هر هفته شوهرم میاد ی کاری میکنه بیشتر ازش متنفر بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 6041 بازدید | 187 پست
بعد جالبه که مامانم چقدر مواظب پسرمه.هر کاری میکنم نمیزاره کرایه بهش بدم طبقه بالا 3 تومن کرایه میده ...

شوهرت بی چشم و رو

خانواده همسرت هم انقدر بهتون لطف دارن؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
بعد جالبه که مامانم چقدر مواظب پسرمه.هر کاری میکنم نمیزاره کرایه بهش بدم طبقه بالا 3 تومن کرایه میده ...

بگو بی چشم و رویی خونه ای که باید خداتومان کرایه بدی همینجوری نشستی به جای دستت دردنکنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرت بی چشم و رو خانواده همسرت هم انقدر بهتون لطف دارن؟

خانواده همسرم من 8 سال تک و تنها تو شهر لعنتیشون بودم اگر تو این 8 سال من ب تعداد انگشتهای دست اون هم مناسبتی روز مادر پدر اینا خودم رفتم خونشون.اصلا پسرمو برداشتم و فرار کردم ازونجت

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
2728
من اصلا ازش بیزارم خودش میدونه.ما کلا توافق کردیم ب خاطر پسرم تحملش کنم.خلوتی با هم ندارم بعد کلا ی ...

عزیزم خوب یه کوچولو حق بده البته که کارش بسار زشته .بعد یک هفته ادم میاد منزلش که اصن چمیدونم لخت بشینه .یکم براش شرایطو محیا کن خو .واسه همینه اعتراضشو با بی ادبی بیان میکنه با بی احترامی 

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
عزیزم خوب یه کوچولو حق بده البته که کارش بسار زشته .بعد یک هفته ادم میاد منزلش که اصن چمیدونم لخت بش ...

اخه ما واقعا زن و شوهر صوری هستیم ب خاطر پسرم.بعد من اپارتمان دارم تهران خودش اصرار داشت بیام خونه مادرم زندگی کنم ک تنها نباشیم من و پسرم.اینجا هم پر از حسنه و این بدی رو داره ک رفت و امد زیاده.بعد مامانم اصلا نمیاد وقتی این هست حتی شام درست میکنه براش میگه گناه داره خستست میده بالا چون من کاری بهش ندارم.نیم ساعت اومد ستایشو ببینه فقز

2738
اخه ما واقعا زن و شوهر صوری هستیم ب خاطر پسرم.بعد من اپارتمان دارم تهران خودش اصرار داشت بیام خونه م ...

خوش به حالت چه مادر خوبی 

خدابرای هم حفظتون کنه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
خوش به حالت چه مادر خوبی  خدابرای هم حفظتون کنه

مرسی عزیزم چون عاشق پسرمه حاضره هر کاری کنه پیشش باشه کرایه هم نمیگیره میگه پس انداز کن برا پسرت

خودش خیلی ادعای شعورش میشه وگرنه من کلا ازین هیچ انتظاری ندارم

چقدر شوهرت بیشعوره تو که اپارتمان داری و خانوادتم حمایتت میکنند چرا این شوهرو تحمل میکنی؟؟ یا اینکارو کرد حالشو میگرفتی که اونیکه زیادیه اونه نه مادرت

2706