2737
2739
عنوان

چرا هر جا میرم میپرسن اسم بچه ات چیه میگم زینب میگن...

| مشاهده متن کامل بحث + 8725 بازدید | 192 پست
لطفا جو نده استارتر من خودم تو تاپیک اسم دیدمت که داشتی اسم زیبا و اصیل ایرانی رو مسخره میکردی که ای ...

عزیزم من یادم نمیاد مسخره کرده باشم اگه تاپیکی بوده ک مسخره کردم بعدش حتما عذر خاهی کردم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه حتی تو سایت هم دیدم کسی اومده نظر بپرسه بقیه گفتن واای نذاری انقد اسم با کلاس هس

خوب ببخشيدا همجا گاو پيدا ميشه نميگن شايديكي اسمش اينه الان مسخره ميكنين ناراحت ميشه 

اسم خواهر زادم علی اصغر 😍

اسم خواهرزاده های شوهرمم زهرا علی محمد

الان خواهر شوهر دیگه م بارداره اسم بچه شو حسین میذاره 😍

خودمم شوهرم میگه دختر داربشیم اسمش زینب میذارم

خیلیم افتخار میکنیم ب انتخابمون 😍

2728

نظر واقعی اگه بخوای نظر واقعی ام آینه 

مثلا اسم زینت فارسی هست ولی قدیمی

اسم زری هم ایرانیه و قدیمی

اسم زیور هم همین طور

اسم زیور میذاشتی الان ?

کاری به مذهبی یا غیر مذهبی ندارم

زینب برا من همین حال قدیمی رو داره

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
متاسفانه حتی تو سایت هم دیدم کسی اومده نظر بپرسه بقیه گفتن واای نذاری انقد اسم با کلاس هس

اون فرق میکنه، نظر میخوان و ما طبق سلیقمون نظر میدیم..ولی کی میاد مثلا درمورد اسم بچه یک سالش از فااااامیل نظر بخواد که اونا خودشونو میندازن وسط و بی‌ادبی میکنن

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

زينب هم مثل باقي اسم ها اسم قشنگيه

ولي من شخصا معتقدم به هيچ بچه اي نبايد برچسب مذهبي زد.اولين برچسب مذهبي انتخاب اسامي مذهبي هست

نبايد براش تعيين تكليف كرد كه تو دينت و اعتقادت فلان جيز هست.وگرنه زده ميشه از اون همه اعتقاد مثل اكثر بچه هاي اين نسل .فقط بايد با اخلاق بارش اورد با اخلاقيات كه رشد كنه مطمين باسيد دين دار هم ميشه  البته اين نظر شخصي منه

2738
کلا حرف شما درسته اما مشکل اینه که بچه مثل من و شما درک بالایی نداره و بسیار اسیب پذیرتره روان شنا ...

😐😐😐 خو نمیشه که هر کشوری زبان مخصوص ب خودشون رو دارن مثلا همه بدارن جک اسم پسراشونو ک مشخص نشه از کجان 😐

از اون حرفا بوداااا

زینب که عالیه .ان شاءالله امام زمان به زودی ظهور میکنه اونا از اسم بچه هاشون شرمنده میشن.

مگه قراره هرکی اسمش مذهبی نباشه شرمنده بشه؟اصل کار اعمال آدمه وگرنه صدام هم اسمش حسین بود

مگه قراره هرکی اسمش مذهبی نباشه شرمنده بشه؟اصل کار اعمال آدمه وگرنه صدام هم اسمش حسین بود

آرون اسم پسر من معنی پسندیده رو میده

هم معنی محمد

چرا باید شرمنده باشم ? چون قشنگه

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
سلام ..😒

سلام عزیزم چطوری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

همین الان توی فیلم های جم که اصلا بویی از مذهب نبردن اکثر اسم ها مذهبیه ولی ما نمیدونم چمون شده هر سری میریم تو مود یه چیز

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️