2733
2739
عنوان

مادرشوهر

1249 بازدید | 227 پست

تو یه ساختمون هستیم

هرکاری هم کردم تا حالا احترام بیش از حد و... دستم نمک نداشته خوششون ازم نمیاد

امروز مادرشوهرم رفته مسافرت

از من هیچ خداحافظی نکرده و نگفته 

پدرشوهرمم تنهایی خونس ،امروز شوهرم زنگ زد دعوتش کرد نیومد و... 

حالا با توجه به این که من حاملم کسی زنگ نمیزنه احوال منو بگیره و... الان دیگه زنگ نزنم به مادر شوهر و پدرشوهر هم دعوت نکنم مشکلی هست؟ شما بودین چه میکردین؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حامله ای!!  تازه باید اونها تو رو دعوت کنن!!!

کلا برید خونه پدر شوهر و بگین غذا از بیرون سفارش بدهد و دور هم خوش باشین!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
حقیقتش من بودم محل سگ به مادره نمیدادم. ولی باباهه رو حداقل ی بار دعوت میکردم

به شوهرم بگم زنگ بزنه دعوت کنه کافیه؟ 

ما که نه اونا از ما گله میکنن نه ما از اونا ....خیلی عادی ...حامله شدم اصلا زنگ نزد زاییدم یه بار اومد ..منم دعوتی ندادم مریض میشه زنگ نمیزنم  کلا خیلی باهم خوبیم و اصلا بهم کاری نداریم

2740
بیخیال بابا. آدم باردار خودش نیاز به رسیدگی داره تورو چه به این کارا دعوت نکنیا. نهایت یه بشقاب غذ ...

دقیقا از همین زورم میگیره بخدا ۲۰ روز استراحت مطلق شدم یک نفر زنگ نزد یه حال بپرسه حتی 

مادرش وخواهراش وهمین باباش هیچی 

الآنم من میگم به درک 

ما که نه اونا از ما گله میکنن نه ما از اونا ....خیلی عادی ...حامله شدم اصلا زنگ نزد زاییدم یه بار او ...

آره بنظر منم همینجور باشه بهتره تا اینکه باادم حرف بزنن بیان و برن بدشونم از آدم بیاد

آره بابا .اگه دیدی نیومد ی وعده غذا بده ببره واسش. خودتم حامله ایی اصن نه حرص بخور نه خودت و اذیت کن

😘😘😘😘😘

به شوهرم بگم زنگ بزنه دعوت کنه کافیه؟ 

نه نمی خواد بگی!!  امدیم شوهرت زور باباش برداشت آورد!!  تو می تونی پذیرایی کنی و شام بپزی!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖