2733
2734
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 227 پست

يادمه ي بار من رفتم مسافرت با خانواده ام همش منتظر بودم زنگ بزنن حالمو بپرسن نزدن هيچ اومدم ي دعوا هم راه انداختن كه پول تلفناتو پسرم ميده ي بار بهمون زنگ نزدي 🤦🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه وقتی بهت نگفته و رفته بعدشم پدرشوهرت نیومده بااین وضعیتت دعوت نکنی بهتره...

همیشه برا ما خودشو میگیره 

یه بار حتی غذا هم بردیم خونش باهم بخوریم نخورد 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
يادمه ي بار من رفتم مسافرت با خانواده ام همش منتظر بودم زنگ بزنن حالمو بپرسن نزدن هيچ اومدم ي دعوا ه ...

اووووف

آره اینم الان منتظره من زنگ بزنم بهش

2728

من باشم خیلی هم خوشحال میشم تو دلم کلی قربونشون هم میرم. باهات خداحافظی نکرده که نکرده شما هم خودت مقید نکن مسافر بودی حال داشتی خدافظی کن نداشتی نکن.

خونت نیومده پدر شوهرت بهتر. شما بازم بگو ولی دستش درد نکنه که نمیاد. 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
نه نمی خواد بگی!!  امدیم شوهرت زور باباش برداشت آورد!!  تو می تونی پذیرایی کنی و شام بپزی! ...

نه والا تازه چی من پریشب تنها خونه بودم هیچکی محل بهم نذاشت ساعت ۹ شب مادرش پیام داده سراغ پسرشو میگیره تازه

تا صب تنهاخوابیدم

2738
من باشم خیلی هم خوشحال میشم تو دلم کلی قربونشون هم میرم. باهات خداحافظی نکرده که نکرده شما هم خودت م ...

آره بخدا

همون بهتر 

وگرنه توقع پیدا میکنن از آدم

نه والا تازه چی من پریشب تنها خونه بودم هیچکی محل بهم نذاشت ساعت ۹ شب مادرش پیام داده سراغ پسرشو میگ ...

اینها غیر از خودشون کسی دیگه براشون مهم نیست!!!  دوران حاملگی یه حال از من نمی پرسیدن!!!  از فردای زایمان هر روز خونمون بودن که می خواهیم نوه مون ببینیم!!!  فقط هم کلی حرص دادن و اذیت کردن!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖