2733
2734
عنوان

انتخاب اسم دختر

162 بازدید | 5 پست

سلام دوستان ممنون میشم در نظر سنجی اسم دخترم شرکت کنید

تعداد رای : 15
نظرسنجی
لیانا
10
66%
نورا
5
33%
بعد از سه سال اومدم امضام خوندم اون موقع خیلی ناامید بودم الان تو زندگیم ارامش دارم و خدا خودش‌خیلی چیزا درست کرد اینو نوشتم که تحت هر شرایطی از رحمت خدا ناامید نشین خدا راه گشاست.شاد باش و امیدوار که خدا چیز شگفت انگیز برای تو دارد❤️

سلاممممم وای من عاششق اسم لاوین و دلین هستم رو اینام فک کن لامصبا خیلی با کلاسن دختر فامیلمون میره مهدکودک اسم دختره لاوین بود همه داشتن درباره ی اسم اون حرف میزدن از بس که باکلاسه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من اصلا از اسم لیانا خوشم نمیاد نورا قشنگتره

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚