2733
2734
عنوان

آیا شما به صبر اعتقاد دارین 🙄🙄😯

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 83 پست
هان؟

خدا لعنتت کنه از ترس تو ی دونه عکسم نمیتونم بزارم چرا واقعا انقدر بیکاری؟

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی پیداش شد؟ 

وقیح عکس خانما رو جمع میکنه پخش میکنه

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
چرا نی نی یار نمیترکونش

اون عدده کنار اسمشو ببین

تاحالا با ۱۹۵ کاربری اومده 

هی میترکه باز میاد

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2731
چرا نی نی یار نمیترکونش

خب مگه خطر داره باشه میشه توضیح بدی؟ من نمیدونم این چیزا رو

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2740
خب مگه خطر داره باشه میشه توضیح بدی؟ من نمیدونم این چیزا رو

وقیح ی بیکاره علافه ک عکسارو جمع میکنه البوم میسازه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
خدا لعنتت کنه از ترس تو ی دونه عکسم نمیتونم بزارم چرا واقعا انقدر بیکاری؟

منم بخدا

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
وقیح عکس خانما رو جمع میکنه پخش میکنه

کجا پخش میکنه؟ که چی بشه آخه 😑

وای استرس گرفتم دیگه نمیام نی‌نی سایت 😂😐

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
اون عدده کنار اسمشو ببین تاحالا با ۱۹۵ کاربری اومده  هی میترکه باز میاد

۱۹۵سیم کارت😐😐😐😐

چرا نی نی یار نمیترکونش

به نظر من که خودی هست 

اولین بار که رفتم بهش فوش دادم 

یه عکس واسم گذاشت 

عکس یه هکر با لباس مبارز بود

طرف خودی 

حالا این سایت هم که خیلی رسمی نیست یکی یه وبلاگ زده بوده بعد پا گرفت شیر تو شیر صاحبش معلوم نیست کیه

آقا هستم🕵️‍♂️
2706