2410
2553
عنوان

آیا شما به صبر اعتقاد دارین 🙄🙄😯

431 بازدید | 83 پست

سلام روزتون بخیر 

دوستان شما به صبر منظورم همون عطسه هستش اعتقاد دارین؟؟ همین که قدیمیا میگن

دوستان من 6 ماهه نامزدم ولی چندباری که داشتم پیش خودم فکر آینده زندگی با همسرم و خرید جهیزیه میکردم همش یکی عطسه زده و صبر آورده 😑 خیلی نگرانم همش میترسم نکنه اتفاقی بیفته همه چی بهم بخوره 🙄😥

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بیخیال بابا 

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
2714
خیییییلی اعتقاددارم من

وای به نظرت یعنی چی میشه؟ خیلی میترسم من 😢😢😭

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
باز پیداش شد این😐

کی پیداش شد؟ 

2706